Pretty Love - Anal Stimulation 2

Wysokiej jakości silikonowy korek analny - z wibracją manualną.

 

Korek został zaprojektowany tak, aby mięśnie twojego odbytu musiały zadrżeć czując przyjemne wypukłości tego korka chcąc zatrzymać go wewnątrz. Sprawi to, że przez całe ciało przeniknie niesamowita fala rozkoszy, której źródłem będzie właśnie działanie korka analnego wewnątrz Ciebie.

Dwie metalowe kulki umieszczone wewnątrz Pretty Love - Anal Stimulation 2 to kolejne przyjemne doznania. Podczas każdego twojego ruchu kulki wprawiane będą w wibrację drżąc i wyzwalając dodatkową rozkosz, stymulując przy tym mięśnie do dodatkowej pracy. 

Pierwsza kulka jest o mniejszej średni, natomiast druga nieco większa, a za nimi znajduje się wygodny uchwyt pozwalający na łatwe aplikowanie i wyjmowanie korka analnego.

Materiał z jakiego stworzono ten sex gadżet to silikon medyczny. Jest to jeden z lepszych materiałów z jakiego można wykonywać gadżety erotyczne. Jedwabiście gładka powierzchnia, szybkie uzyskiwanie temperatury ciała, zatrzymywanie ciepła oraz gwarancja braku podrażnień skóry to właśnie korki analne wykonane z silikonu medycznego, w tym Anal Stimulaton 2.

 

Specyfikacje:

 Długość: 12,5 cm

 Średnica: 2,3 cm / 3,3 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujacja manualna - wewnątrz znajdują się dwie kulki które w trakcie ruchu wywołują wibracje.

 Kolor: Czarny

 Wodoodporny: Tak

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0580

15 innych produktów w tej samej kategorii: