Lubrykant - stały bywalec niemal każdej sypialni

Lubrykant, z uwagi na swoją już i tak bardzo „zmysłową” konsystencję, doskonale potrafi tchnąć nieco więcej energii do każdej sypialni. Żele intymne bowiem doskonale potęgują przeżycia, sprawiając, że skóra staje się niezwykle wrażliwa na dotyk. Niektóre z lubrykantów od razu działają rozgrzewająco, inne przyjemne ciepło roztaczają dopiero po delikatnym dmuchnięciu na miejsce aplikacji. To doskonały sposób na wprowadzenie pewnej innowacji do Waszej codzienności.

Żele intymne mogą również skutecznie przedłużyć stosunek, pozwalając tym samym na dłuższe odczuwania przyjemności. Dodatkowo już samo zastosowanie lubrykantu doda każdemu dotykowi nowego wymiaru, dlaczego więc nie chcieć wydłużyć tych przeżyć do maksimum?

Lubrykant - stały bywalec niemal każdej sypialni

Aromatyczny masaż z wykorzystaniem lubrykantu to doskonały pomysł na grę wstępną, szczególnie, że wiele kobiet wprost uwielbia masaże wykonywane przez swoich mężczyzn. Efekt rozgrzewający żelu intymnego i ulubione zapachy w tle to idealny sposób na rozluźnienie. Koniecznie spróbujcie tego typu domowej erotycznej aromaterapii.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele lubrykantów o różnorodnym działaniu. Ich efekt spotęguje dobór równie zmysłowych prezerwatyw, np. posiadających wypustki lub prążkowania, chłodzących i rozgrzewających, a także o wielu apetycznych aromatach. Nie warto zatem odwlekać pierwszego zakupu lubrykantu – kiedy raz użyjecie żelu intymnego, zapragniecie, aby wystarczył Wam na jak najdłużej.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem: najlepszych prezerwatyw, żeli nawilżających lub chcesz poznać rodzaje prezerwatyw? Sprawdź najlepsze oferty w sklepie eCondom.pl