Największe kompleksy łóżkowe kobiet - jak sobie z nim poradzić?

Wiele kobiet obawia się się stosunków seksualnych i traci całą przyjemność z nich ze względu na niepewność dotyczącą swojego ciała. Przedstawiamy największe kompleksy łóżkowe kobiet i pokazujemy, jak sobie z nimi poradzić.

1. Piersi

Największym kompleksem łóżkowym kobiet są piersi, a przede wszystkim ich wielkość. Panie żyją w przekonaniu, że biust powinien wyglądać jak ten publikowany w reklamach. Często nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że to co widzą jest efektem sylikonowych protez, programów graficznych i wypchania stanika modelki kilkoma warstwami wkładek z gąbki.

Kolejnym kompleksem kobiet jest brak jędrności i asymetria biustu. Mało które piersi są idealne z natury, nie znaczy to jednak, że nie są piękne. Aby to podkreślić, należy o nie odpowiednio dbać poprzez ćwiczenia, kremy i idealnie dobraną bieliznę.

2. Brzuch

Wiele kobiet uważa swój brzuch za nieidealny ze względu na lekkie fałdki tłuszczu czy delikatna oponkę. Niepotrzebnie! Wielu mężczyzn lubi kobiece brzuchy i wcale nie oczekuje twardego kaloryfera. Jeśli jednak brzuch stanowi dla Ciebie kompleks nie do zaakceptowania i myślenie o nim zabiera Ci całą przyjemność ze współżycia, warto pomyśleć o diecie i odpowiednich ćwiczeniach. Zanim jednak pojawią się pierwsze efekty, świetnym rozwiązaniem jest uprawianie miłości ,,na pieska”  oraz pamiętanie o tym, że w pozycji leżącej nasz brzuch wygląda na płaski!

3. Pupa

Kolejnym kompleksem kobiet jest ich pupa. Przede wszystkim jej jędrność i wielkość. Nie warto się tym przejmować, ponieważ trochę większe pupy znajdują wielu zwolenników, którzy doceniają fakt, że ,,jest za co złapać”. Jeżeli natomiast  problem stanowi zbyt szczupła pupa, rozwiązaniem jest pozycja wspomniana w poprzednim punkcie: na pieska. W takim ułożeniu każde pośladki wyglądają atrakcyjnie i wydatnie. Taki sam efekt osiągniemy, wybierając odpowiednie majtki: mocno wycięte bokserki lub stringi z grubym, półokrągłym paskiem u góry.

Największe kompleksy łóżkowe kobiet - jak sobie z nim poradzić?

4. Cellulit i rozstępy

Kobiety dobrze wiedzą, jak stan skóry potrafi zniszczyć przyjemność ze zbliżenia. Cellulit i rozstępy to koszmary spędzające sen z powiek. Nie wiedzą one jednak, że mało który pan jest w stanie je zauważyć - szczególnie w sypialnianym półmroku. Dlatego nie warto o nich wspominać. Dobrze jednak pamiętać, że można z nimi walczyć na różne sposoby: od ćwiczeń i diety, przez kremy, aż po specjalistyczne zabiegi.

6. Małe doświadczenie łóżkowe

Okazuje się, że wiele kobiet boi się, że partnerowi nie spodoba się ich brak umiejętności w łóżku. Nic bardziej mylnego! Mężczyźni wcale nie oczekują od kobiet ogromnego doświadczenia w tych kwestiach. Wielu z nich woli nawet samodzielnie wtajemniczyć swoją ukochaną w tajniki sztuki kochania.

Jak widać, większość kobiecych obaw nie ma odzwierciedlenia w praktyce. Dużo ważniejsza od warunków fizycznych jest pewność siebie. To ona czyni nas atrakcyjnymi. Pamiętajmy, że gdybyśmy się nie podobały naszym partnerom, nie chcieliby iść z nami do łóżka.

Polecamy żele intymne dla zwiększenia komfortu i doznań podczas miłosnych igraszek.