Poznaj 3 sposoby na przedłużenie stosunku

Udane życie seksualne jest bardzo ważne dla każdego człowieka. Niektóre kobiety skarżą się, że ich partnerzy zbyt szybko osiągają orgazm, przez co stosunek trwa zbyt krótko. Może to powodować niepotrzebny stres i brak satysfakcji u partnerki, które w konsekwencji mogą doprowadzić do pogorszenia się jakości stosunków seksualnych. Aby uniknąć niekomfortowych sytuacji, warto poznać sprawdzone metody na przedłużenie zbliżenia – specjalne prezerwatywy i odpowiednie ćwiczenia pozwolą osiągnąć zamierzony efekt.

Przedłużenie stosunku

3 sposoby na przedłużenie stosunku

Przedwczesny wytrysk dotyczy wielu mężczyzn w różnym wieku, jego przyczyną jest zazwyczaj zły stan zdrowia lub burza humorów w okresie dorastania. Najważniejsze, że niezależnie od podłoża z przypadłością tą można walczyć. Oto sprawdzone 3 sposoby na przedłużenie stosunku, które pomogą Wam osiągnąć satysfakcję w łóżku!

  • Ćwiczenie mięśni Kegla – wyćwiczenie tej partii mięśniowej pozwala mężczyźnie na lepsze kontrolowanie swoich reakcji podczas stosunku, a co za tym idzie – wydłużenie zbliżenia. Ćwiczenia powinno się wykonywać rano i wieczorem, a po upływie każdego kolejnego tygodnia zwiększać czas ich trwania. Same ćwiczenia są proste i nie wymagają specjalnego przygotowania, wystarczy zrobić 30 skurczy szybkich na dno miednicy, a następnie 10 skurczy długich, które będą trwały minimum 10 sekund.
  • Terapia kombinowana – warto zauważyć, że same ćwiczenia mogą nie wystarczyć, dlatego czasem warto je wspomóc. Dobrym wyborem są tabletki wydłużające stosunek, które powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza. Alternatywą dla tabletek może być elektroterapia, która w połączeniu z ćwiczeniami daje pożądane efekty. 15 zabiegów wykonywanych dzień po dniu w połączeniu z ćwiczeniami pozwoli na znaczne wydłużenie stosunku.
  • Kolejną bardzo popularną metodą mogą być prezerwatywy opóźniające wytrysk. Są one pokryte ode wewnątrz specjalną substancją, zazwyczaj jest to benzokaina, czyli związek charakteryzujący się działaniem znieczulającym i przeciwbólowym. Środek działa na penisa i pozwala na przejęcie kontroli nad wystąpieniem przedwczesnego wytrysku.

Zarówno ćwiczenia, terapia kombinowana, jak i prezerwatywy opóźniające wytrysk mają wysoką skuteczność. Warto porozmawiać z partnerem o swoich potrzebach i wspólnie wybrać metodę, która pozwoli uzyskać Wam zadowolenie ze zbliżenia.

Zaskocz swoją kobietę podczas seksu i działaj dłużej: