Jakie prezerwatywy wybrać, by zwiększyć łóżkowe doznania?

Nie jest prawdą powiedzenie, że prezerwatywa zmniejsza nasze seksualne doznania. Tego typu teorie zostały już jakiś czas temu obalone. Okazuje się bowiem, że odpowiednio dobrany kondom może nawet zwiększyć nasze odczucia i spotęgować wrażenia. Jak osiągnąć spełnienie w łóżku i orgazm stosując prezerwatywy? Czy w ogóle seks z prezerwatywą może być przyjemny? Sprawdźcie sami.

prezerwatywy karbowane

Po pierwsze - porzuć uprzedzenia

Seks w prezerwatywie wcale nie musi być mniej przyjemny dla kobiety. Na rynku dostępne są coraz nowsze prezerwatywy, posiadające właściwości nawilżające, rozgrzewające albo potęgujące doznania. Oferowane są w różnych kształtach i rozmiarach, pozwalających na jeszcze większą przyjemność podczas penetracji. Porzuć zatem blokujące Cię ograniczenia i zdecyduj się na jeszcze więcej przyjemności w łóżku.

Po drugie - jeszcze więcej doznań

Znane na rynku i jedne z najbardziej popularnych prezerwatyw marki Durex mają w swojej ofercie różne rodzaje kondomów. Wśród nich wyróżniają się te zawierające większą ilość lubrykantu, wywołującego uczucie rozgrzania, chłodzenia i mrowienia. Prezerwatywy Durex Intense stanowią zatem doskonały wybór, gdy chcesz zapewnić swojej partnerce dodatkową stymulację. Pokryta prążkami i wypustkami powierzchnia prezerwatywy pomaga jej w osiągnięciu satysfakcji. Prezerwatywy prążkowane zostały wykonane w taki sposób, by zapewnić jeszcze większą przyjemność partnerowi. Ich działanie polega na tym, że zwiększają one tarcie w określonych miejscach. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas seksu waginalnego, jak i oralnego. Pokryte prążkami i wypustkami prezerwatywy Durex Pleasuremax powstały głównie z myślą o kobietach. Prążki i wypustki powodują dodatkową stymulację, zwiększając doznania partnerki w trakcie stosunku. Innym rodzajem kondomów są prezerwatywy opóźniające wytrysk, pozwalają zatem wydłużyć czas podniecenia seksualnego u mężczyzn, a także kontrolować moment wytrysku. Za sprawą odpowiednio dobranej prezerwatywy stosunek może okazać się jeszcze bardziej intensywny, łącząc przyjemność z poczuciem bezpieczeństwa.

Po trzecie – sprawdzona marka

Pamiętaj, aby przy wyborze prezerwatyw kierować się nie tylko ich rozmiarem, kształtem czy zapachem, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Durex to marka, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji kondonów, są sprawdzone, odporne na działania mechaniczne i gwarantują komfort. W końcu spokojna głowa jest przecież również gwarantem większej przyjemności.