Seks hiszpański, czyli wszystko co musisz wiedzieć o pozycji na Hiszpana

Omawialiśmy już miłość grecką, francuską, a teraz naszedł czas na hiszpańską. Pozycja na Hiszpana to nic innego jak - pięknie brzmiący - stosunek międzypiersiowy. Mowa zatem o zbliżeniu bez penetracji, w którym członka umieszcza się między piersiami. Może to być alternatywa dla klasycznego stosunku płciowego albo dobra opcja na grę wstępną.

Miłość hiszpańska - co to jest?

Seks hiszpański polega na umieszczeniu penisa między piersiami i wykonywania nim ruchów frykcyjnych, zatem nie skłamaliśmy na wstępie mówiąc, że mamy do czynienia ze stosunkiem międzypiersiowym. Taki rodzaj miłosnych igraszek jest nastawiony głównie na doznania mężczyzny, ponieważ to on doznaje tutaj seksualnego spełnienia. Kobieta pełni rolę bierną jeśli mowa o doznawaniu seksualnej satysfakcji, jednak pomyślność całego stosunku leży w jej rękach. A może należałoby rzec piersiach. 

Jeśli chodzi o seks hiszpański należy tutaj wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Krążące wokół niego w niektórych kręgach kontrowersje dotyczą dyskwalifikacji pań z małym biustem z tego rodzaju igraszek. Biorąc pod uwagę, że penisa umieszcza się między piersiami i pociera się nimi prącie, duże piersi są tutaj równoznaczne z lepszymi doznaniami. Ale nie będziemy nikogo przecież dyskryminować - seks hiszpański, podobnie jak każdy inny rodzaj ars amandi - jest dla ludzi. Dla absolutnie wszystkich kochanków, którzy chcą się bawić, eksperymentować i dawać sobie jeszcze więcej przyjemności. A co więcej, seks hiszpański można uprawiać w kilku pozycjach i niektóre z nich z pewnością mogą wykorzystać również panie z mniejszym biustem.

co to jest seks hiszpanski

Jak przygotować się do pozycji na Hiszpana?

Podobnie jak przy miłości greckiej, pozycja na Hiszpana wymaga odrobiny przygotowania. Mianowicie, piersi same w sobie pozbawione są lubrykacji, a jak wiadomo, z nią stosunek jest jeszcze bardziej przyjemny. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest rozgrzewka! I o ile sama miłość hiszpańska jest nastawiona na doznania mężczyzny, przygotowanie piersi może być przyjemne dla kobiety.

Pierwsza propozycja to lizanie, podszczypywanie i zabawa sutkami. A druga to ich delikatny masaż z użyciem lubrykantu. Biorąc pod uwagę, że producenci żeli intymnych proponują produkty o przeróżnych smakach, to eksperymentować można również z właściwościami. Żel stymulujący brzmi jak dodatkowa nutka pikanterii w sypialni.

W każdym razie, jak sutki już radośnie stoją, piersi świecą się od lubrykantu, a penis jest we wzwodzie, możemy przejść do punktu następnego, którym jest wybór odpowiedniej do seksu hiszpańskiego pozycji.

Pozycje do seksu hiszpańskiego

W jakich pozycjach najlepiej jest odbyć stosunek na Hiszpana?

Pozycja na Hiszpana nr 1.

To chyba najbardziej klasyczna opcja. Mężczyzna leży na plecach, a kobieta pochyla się nad nim i delikatnie smaga penisa piersiami. Następnie umieszcza go między nimi, przyciska ramiona do piersi, by jeszcze mocniej otoczyć nimi członka i wykonuje ruchy góra-dół. Właśnie w tej pozycji wielkość piersi nie ma aż takiego znaczenia.

Pozycja na Hiszpana nr 2.

Tutaj to partnerka leży na plecach, a mężczyzna klęka nad jej piersiami i wkłada między nie członka oraz wykonuje ruchy frykcyjne. Piersi może ściskać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Atutem tej pozycji jest płynne przejście od seksu hiszpańskiego do francuskiego.

Pozycja na Hiszpana nr 3.

Pozycja siedząca. Mężczyzna siada z szeroko rozstawionymi nogami na brzegu łóżka. Kobieta kuca przed nim i obejmuje piersiami jego penisa. Ściska piersi ramionami, by były jeszcze bliżej członka i wykonuje ruchy góra-dół.

Zobacz: Punkt G - jak go znaleźć i jak go stymulować?

pozycje na seks hiszpanski

Seks hiszpański co daje?

Pozycja na Hiszpana dostarcza przyjemności zwłaszcza mężczyźnie, który prócz doznań cielesnych mogą również napawać się seksownym widokiem członka między piersiami. Dla wielu panów ważnym aspektem pewnie będzie również kontrolowana dominacja. Seks hiszpański może być alternatywą dla seksu klasycznego, albo rozgrzewką przed nim. Choć to mężczyzna jest tutaj w centrum zainteresowania, pozycje na Hiszpana są również przyjemne dla kobiet. Wszystko - jak to w seksie - zależy od nastawiania oraz zaufania jakie jest między kochankami.

Ważnym aspektem seksu hiszpańskiego jest również finish. Warto wcześniej ustalić, gdzie kończy mężczyzna. Naturalną koleją rzeczy wydają się w tym przypadku piersi. Jednak jeśli partner chciałby skończyć partnerce na twarzy, warto to wcześniej z nią ustalić. Pamiętajmy, że każda forma współżycia powinna być poprzedzona obopólną zgodą partnerów.