Żel intymny i do masażu Durex Play massage 2 w 1 Ylang Ylang:

200 ml

 

Durex prezentuje kolekcję Massage 2 w 1. Zmysłowy nawilżający żel intymny i do masażu z uwodzicielskim kwiatem Ylang Ylang – kwiat rosnący w lasach tropikalnych na wyspach Pacyfiku. Jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Ma również delikatny zapach dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii.
Aplikator w butelce został specjalnie zaprojektowany aby ułatwić dozowanie.

 

Informacje:

 żel z kwiatem Ylang Ylang

 żel do masażu oraz intymny

 nieplamiący

 żel na bazie wody

 testowany dermatologicznie

 

 

Czym jest Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang? To żel, który, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie cechy takich produktów, jak żel intymny oraz żel do masażu. Dzięki temu może być stosowany zarówno do nawilżania stref intymnych, do masażu, jak i do łączenia masażu z zabawami erotycznymi!

Rozpal wszystkie zmysły z żelem intymnym

Żele nawilżające znajdują zastosowanie w sypialni nie od dziś. Często ilość naturalnego nawilżenia nie jest wystarczająca. Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang ma nie tylko świetny, odprężający i kojący zapach, ale również idealną konsystencję, która nie jest ani zbyt wodnista, ani zbyt gęsta. Produkt świetnie rozprowadza się po skórze i w miejscach intymnych, zapewniając tym samym odpowiednią dozę nawilżenia i poślizgu, by każde zbliżenie było maksymalnie przyjemne. To oczywiście nie wszystko!

Żel do masażu o zapachu Ylang Ylang

Z kwiatów jagodlinu wonnego wytwarza się olejek ilangowy, zwany również olejkiem ylang ylang. Walory zapachowe tego olejku są znane na całym świecie, a zwłaszcza w Azji. Teraz, dzięki specjalnej recepturze, zapach ten znajdziecie w żelu Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang. Idealnie nadaje się do głębokiego masażu całego ciała, zapewniając nie tylko przyjemne doznania dotykowe, ale również przyjemność płynącą z aromatu żelu.

Żel Durex przeniesie Was w krainę odprężenia i rozkoszy – możliwość stosowania w okolicach intymnych zniesie wszelkie ograniczenia, a wygodny aplikator ułatwi dozowanie.

 

Data ważności minimum 1 rok, zazwyczaj 2 – 3 lata.

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

5038483962879

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Masażu
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
200 ml
Opakowanie
Butelka

16 innych produktów w tej samej kategorii: