• -4,00 zł

Żel intymny i do masażu Durex Play massage 2 w 1 Ylang Ylang:

200 ml

 

Durex prezentuje kolekcję Massage 2 w 1. Zmysłowy nawilżający żel intymny i do masażu z uwodzicielskim kwiatem Ylang Ylang – kwiat rosnący w lasach tropikalnych na wyspach Pacyfiku. Jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Ma również delikatny zapach dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii.
Aplikator w butelce został specjalnie zaprojektowany aby ułatwić dozowanie.

 

Informacje:

 żel z kwiatem Ylang Ylang

 żel do masażu oraz intymny

 nieplamiący

 żel na bazie wody

 testowany dermatologicznie

 

 

Czym jest Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang? To żel, który, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie cechy takich produktów, jak żel intymny oraz żel do masażu. Dzięki temu może być stosowany zarówno do nawilżania stref intymnych, do masażu, jak i do łączenia masażu z zabawami erotycznymi!

Rozpal wszystkie zmysły z żelem intymnym

Żele nawilżające znajdują zastosowanie w sypialni nie od dziś. Często ilość naturalnego nawilżenia nie jest wystarczająca. Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang ma nie tylko świetny, odprężający i kojący zapach, ale również idealną konsystencję, która nie jest ani zbyt wodnista, ani zbyt gęsta. Produkt świetnie rozprowadza się po skórze i w miejscach intymnych, zapewniając tym samym odpowiednią dozę nawilżenia i poślizgu, by każde zbliżenie było maksymalnie przyjemne. To oczywiście nie wszystko!

Żel do masażu o zapachu Ylang Ylang

Z kwiatów jagodlinu wonnego wytwarza się olejek ilangowy, zwany również olejkiem ylang ylang. Walory zapachowe tego olejku są znane na całym świecie, a zwłaszcza w Azji. Teraz, dzięki specjalnej recepturze, zapach ten znajdziecie w żelu Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang. Idealnie nadaje się do głębokiego masażu całego ciała, zapewniając nie tylko przyjemne doznania dotykowe, ale również przyjemność płynącą z aromatu żelu.

Żel Durex przeniesie Was w krainę odprężenia i rozkoszy – możliwość stosowania w okolicach intymnych zniesie wszelkie ograniczenia, a wygodny aplikator ułatwi dozowanie.

 

Data ważności mininimum 09.2024

Żele posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-L-MYY-200-1

Opis

Smak
Bezsmakowy
Lubrykanty na bazie
Wody
Lubrykanty polecane do
Masażu
Seksu analnego
Seksu waginalnego
Właściwości lubrykantów
Klasyczne
Pojemność
200 ml
Opakowanie
Butelka

16 innych produktów w tej samej kategorii: