Doctor Life Modulator Homocysteiny 90 kapsułek

Homocysteine w organizmie człowieka powstaje w wyniku trawienia pokarmów białkowych. Skutkiem wysokiego poziomu homocysteiny jest postępująca miażdżyca, która podobnie jak cholesterol może zwiększyć ryzyko chorób sercowo-naczyniowych takich jak: udar mózgu, zawał serca, nadciśnienie, nadczynność tarczycy. Proces metylacji organizmu jest kluczem do utrzymania zdrowego poziomu homocysteiny.

Zaletą preparatu Modulator Homocysteiny jest efekt synergii wszystkich kofaktorów biorących udział w metabolizmie homocysteiny. Oprócz foliantów Quatrefolic (aktywny, zredukowany kwas foliowy), metylokobalaminy (B12), P-5-P (koenzymatyczne witaminy B6) zawiera dodatkowo betainę. Wszystkie te substancje kompleksowo i wyjątkowo skutecznie wspierają prawidłowe procesy przemienny homocysteiny.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 1 kapsułka raz dziennie

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka) (%RWS*):

  • Witamina B6 - 10mg (716%)
  • Quatrefolic®Kwas foliowy- 400mcg (200%)
  • Witamina B12 - 100mcg (4000%)
  • Betaina (TMG) - 500mcg

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Ekstrakt z buraka ćwikłowego (Beta vulgaris L) w tym: betaina (trimetyloglicyna (TMG)), witamina B6 (pirydoksalo 5′-fosforan), witamina B12 (metylokobalamina), Quatrefolic®kwas foliowy (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego), otoczka kapsułki (hypromeloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 90 kapsułek
  • Ilość porcji: 90

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o.
Kłonna 124
26-425 Kłonna

DOL-038-HOMO

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
90 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegan
Dla wegetarian
Dolegliwości
Pamięć i koncentracja
Serce i układ krążenia
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: