Doctor Life Kolagen Revital 60 kapsułek

Suplementacja kolagenem jest mało skuteczna... 

Kolagen to złożone białko składające się z 19 różnych aminokwasów. Jednak po przyjęciu doustnym kolagen rozkłada się w przewodzie pokarmowym i następuje rozbicie aminokwasów przed uwolnieniem ich do krwiobiegu- nie ma żadnej gwarancji, że ponownie połączą się tworząc kolagen. Dlatego Doctor Life Kolagen Revital dostarcza bardziej skuteczne, innowacyjne połączenie 3 kluczowych aminokwasów budulcowych tworząc strukturę kolagenu.

N-acetylocysteiny, paproci złocistej i dysmutazy nadtlenkowej (SOD).

To co potrzebne, to odpowiednie zestawienie glicyny, argininy i proliny- niezbędnych bloczków do produkcji kolagenu. Podczas gdy wszystkie trzy aminokwasy są niezbędne w procesie, każdy aminokwas spełnia indywidualne funkcje. Paproć złocista w badaniu w komórkach skóry wykazała, że zapobiega uszkodzeniom komórek przed promieniowaniem UV, starzeniem się- jednocześnie stymulując produkcję nowych białek skóry poprzez aktywność przeciwutleniającą.  

N-acetylocysteina jest prekursorem glutationu- odpowiedzialnego za procesy detoksykacji. Dysmutaza nadtlenkowa (SOD), CAT i Gpx, jest wyjątkowym antyoksydantem dzięki synergicznym mechanizmom działania przeciwko prekursorom wolnych rodników, zapobiegają rozwojowi stresu oksydacyjnego od początku utleniania komórkowego. W 100% naturalnym koncentrat soku z melona pozyskiwany z unikalnej, zastrzeżonej  odmiany melona kantalupa wzmacnia naturalną obronę antyosydacyjną organizmu, zapobiegając w ten sposób stresowi oksydacyjnemu i stanom zapalnym. Dzięki opatentowanej technologii powlekania, SOD jest w pełni chroniony i w 100% bioaktywny przez co przyczynia się do:

Przezwyciężenia uczucia stresu. W konsekwencji osoby przyjmujące odczuwają mniejszą drażliwość i zmęczenie, co zapewnia lepszą jakość życia.

Utrzymania sprawności poznawczej i fizycznej poprzez znaczne zwiększenie skupienia psychicznego oraz zmniejszenie zmęczenia, problemów ze snem i bólu fizycznego.

Działa poprzez wzmocnienie endogennego przeciwutleniacza.

Zalecane dzienne spożycie:

  • 2  kapsułki dziennie na pusty żołądek.

Skład zalecanej dziennej porcji w 2 kapsułkach (% RWS)*:

  • L- Glicyna – 550mg
  • L-Prolina – 300mg
  • L-Arginina – 260mg
  • N-A-C-N acetylocysteina – 260mg
  • Ekstrakt z Paproci złocistej – 60mg
  • SOD Dysmutaza nadtlenkowa – 200mg
  • z ekstraktu z melona – 20 mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: L-glilcyna, L-prolina, L-arginina, N-acetylocysteina, Ekstrakt z paproci złocistej (Phlebodium aureum), ekstrakt z  melona (Cucumis melo L>), otoczka kapsułki (hydroksypropoylometyceluloza)

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 30

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-025-KOLA

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla wegan
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Stres
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: