SKYN Vibes - ekskluzywny wibrator króliczek

SKYN VIBES to podwójny stymulator, który potęguje doznania i zapewnia maksymalną rozkosz. Dzięki zmysłowemu kształtowi oraz miękkiemu, aksamitnemu wykończeniu doskonale pobudza strefy erogenne.

Intensywne wibracje w 20 różnych prędkościach pozwalają uzyskać pełnię wrażeń zmysłowych. Doskonały do zabawy w pojedynkę lub jako urozmaicenie zabaw we dwoje. Wibrator SKYN VIBES posiada dwa elementy: zewnętrzny, który zapewnia wibracje do łechtaczki, oraz wewnętrzny, który stymuluje punkt G. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia maksymalną przyjemność i mieszane orgazmy. Dzięki temu niesamowitemu urządzeniu zaserwujesz swojej drugiej połówce seksowny pokaz, masturbując się przed nim wibratorem i jednocześnie opisując to, co robisz. Możesz również spróbować umieścić wibrator w dłoni swojego partnera i mówić mu co ma robić. 

Pełne naładowanie pozwoli wam na 4 godziny intymnych uniesień. Do zestawu dołączona jest ładowarka USB dzięki, której w łatwy sposób można naładować stymulujący wibrator Premium i rozkoszować się nim na nowo. Sex gadżet posiada podświetlany panel sterowania przystosowany do użytkowania go w ciemności. Wibrator jest łatwy w wyczyszczeniu z pomocą wody i delikatnego mydła. Dodatkowo do produktu dołączone jest eleganckie, dyskretne etui. Wibrator znajduje się w jedwabnym futerale.

Specyfikacje:

 Długość: 18,0 cm

 Średnica: od 3,6 cm do 3,8 cm

 Długość aktywna: 7,6 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 20 różnych rodzajów wibracji

 Kolor: Fioletowy

 Wodoodporny: Tak

 Cichy – pozwala na dyskrecję.

 Zasilanie: Ładowania przez USB - 4 godziny przyjemności po pełnym naładowaniu

 Marka: Unimil Skyn

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

SKY-G-01

16 innych produktów w tej samej kategorii: