Pretty Love - Snaky Vibe

Wysokiej jakości wibrujące jajko z dwoma końcówkami.

 

Pretty Love Snaky Vibe to gadżet erotyczny, który ma wszechstronne zastosowanie. Razem z nim na pewno nie będziesz się nudzić! Snaky Vibe to masażer, który tak samo świetnie nadaje się do wspólnych zabaw jak do solowych igraszek.

Wszechstronność tego wibratora płynie na pewno z jego budowy. To właśnie dwie końcówki zakończone stymulującymi jajkami umożliwiają równoczesną zabawę z partnerem. Jedno z nich jest całkowicie gładkie, drugie natomiast na swojej powierzchni posiada miękkie wypustki tworzące delikatną szczotkę gwarantującą dodatkowe doznania. Kulki łączy ze sobą elastyczny przewód. Długość całego gadżetu to 60 centymetrów, natomiast średnica każdego jajka wynosi 3,2 centymetra. Pretty Love Snaky Vibe jest w 100% wodoodporny, co oznacza że bez problemu można używać go pod prysznicem.

Wibrator został wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, dzięki czemu jest niezwykle gładki i przyjemny w dotyku. Materiał ten ma świetne właściwości, ponieważ szybko osiąga temperaturę zbliżoną do tej jaką ma ciało. Dodatkowo nie powoduje on uczuleń, ani podrażnień skóry oraz jest łatwy w czyszczeniu.

Wibracje uruchamia się przez naciśnięcie przycisku umiejscowionego na jednej z kulek. Snaky Vibe od Pretty Love posiada aż 7 trybów pracy o różnych stopniach natężenia. Wibrator zasilany jest akumulatorem, aby po wyczerpaniu się baterii znów cieszyć się przyjemnymi chwilami wystarczy podpiąć wibrator do zasilania za pomocą kabla USB dołączonego do opakowania.

 

Specyfikacje:

 Długość: 60,0 cm

 Średnica: 3,2 cm / 2,9 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 7 różnych trybów wibracji

 Kolor: Różowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Akumulator

 Ładowanie: USB (kabel dołączony do opakowania)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0362

4 innych produktów w tej samej kategorii: