Doctor Life R-ALA 60 kapsułek

Kwas liponowy to witaminopodobna substancja naturalnie wytwarzana przez ludzki organizm. Oprócz neutralizowania niebezpiecznych wolnych rodników kwas liponowy jest również niezbędny do produkcji energii komórkowej. Kwas alfa-liponowy składa się z mieszaniny 50/50 form R-(naturalnej) i S-(nienaturalnej) (enancjomery). Jest to najszerzej dostępna handlowa forma kwasu liponowego. Kwas R-liponowy jest formą kwasu liponowego, który występuje naturalnie w roślinach i organizmach żywych i jest odpowiedzialny za specyficzne korzystne działanie kwasu alfa-liponowego.

R-ALA DoctorLife zawiera kwas R-liponowy Bio-Enhanced (Biologicznie Wzmocniony), który wykazuje doskonała biodostępność, stabilność i siłę działania, zapewniając szereg silnych korzyści zdrowotnych. Opatentowany proces przekształca biologicznie aktywna formę `R` kwasu liponowego w kwasach sodowo-R-liponowym - który w ostatnich badaniach na ludziach osiągnął 10-30 razy wyższe maksymalne poziomy we krwi niż czysty, niestablizowany kwas R-liponowy.  R-ALA osiąga również znacznie szybciej wyższe poziomy we krwi, zapewniając szybkie wchłanianie z osocza do tkanek. W przeciwieństwie do innych form kwasu liponowego, kwas R-liponowy  Bio-Enhanced jest bardziej stabilny w organizmie. Zwiększona stabilność tego ulepszonego preparatu jest powodem jego większej wchłanialności i biodostępności w porównaniu z niestabilizowanym kwasem R-liponowym.

Zalecane dzienne spożycie:

  • o ile lekarza nie zaleci inaczej: 1 kapsułka do 2 razy dziennie, najlepiej ok. 1 godz. przed jedzeniem.

Skład zalecanej dziennej porcji w 2 kapsułkach (% RWS)*:

  • R-kwas Alfa liponowy 
  • (R-ALA Vio-Enhanced Na-RALA) – 344mg
  • Równowartość 261 mg kwasu R-liponowego - 300mg

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: R-kwas alfa liponowy sodu, kapsuł.ka hydromentyceluloza.

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 60 kapsułek
  • Ilość porcji: 30

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w temp. Pokojowej w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Doctor Life Sp. z o.o. 

Kłonna 124

26-425 Kłonna

DOL-033-RALA

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegan
Dla wegetarian
Cecha specjalna
Bez GMO
Bez glutenu
Bez laktozy
Dolegliwości
Cukrzyca
Serce i układ krążenia
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: