Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 289,00 zł

Postać

Postać

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Odpowiednie dla

Odpowiednie dla

Cecha specjalna

Cecha specjalna

Dolegliwości

Dolegliwości

Zdrowie

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś, nie czekaj!

Zdrowie to dobrostan fizyczny i psychiczny. Zachowanie zdrowego i sprawnego organizmu jest bardzo ważne, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na jakość życia. Jak wiadomo seks ma szczególnie pozytywny wpływ na zdrowie, stąd w naszej ofercie widnieją środki antykoncepcji (prezerwatywy), lubrykanty wykluczające tarcie podczas stosunku, ale także gadżety erotyczne umożliwiające urozmaicenie życia seksualnego. Jednak oprócz tego na eCondom znajdziesz także produkty dla zdrowia i urody, w tym witaminy, suplementy diety, czy chociażby preparaty na poprawę libido. Należy pamiętać, że zdrowie jest szczególnie ważne, a my staramy się pomóc Ci o nie zadbać. Nasz sklep ciągle poszerza horyzonty, szukając coraz to lepszych rozwiązań, dzięki którym będzie w stanie pomóc w znalezieniu idealnego produktu, nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Suplementy diety - czyli jak uzupełnić niedobory

Właściwy poziom witamin i minerałów ma decydujący wpływ na nasze zdrowie i ogólny stan organizmu. Przekładają się one na jakość naszego życia, w tym także życia intymnego.

Podstawowym źródłem witamin i minerałów powinna być racjonalna i zbilansowana dieta, bogata w owoce i warzywa. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych – może mieć to związek ze wzmożoną aktywnością fizyczną, stresem, nieregularnym trybem życia lub też koniecznością stosowania diety eliminacyjnej. W takich sytuacjach niezbędna okazuje się suplementacja witamin i minerałów.

Witaminy, minerały i suplementy - nasza oferta

Dostępne w naszym sklepie witaminyminerałysuplementy diety pozwalają na uzupełnienie występujących w organizmie niedoborów niezbędnych składników odżywczych. Stawiamy na produkty renomowanych firm, sprawdzone i bezpieczne, a do tego charakteryzujące się wysoką przyswajalnością. Oferujemy zarówno preparaty zawierające pojedyncze witaminy z poszczególnych grup, jak i kompleksowe zestawy witamin i minerałów, dedykowane różnym grupom osób. Oferujemy suplementy diety przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, a także specjalistyczne preparaty przeznaczone dla sportowców czy osób starszych. Oprócz witamin i minerałów, mogą one zawierać dodatkowe składniki zwiększające odporność, dodające energii, poprawiające stan skóry, włosów i paznokci, czy też podnoszące sprawność seksualną. Warunkiem uzyskania oczekiwanych efektów jest dobór optymalnego pod względem składu i działania preparatu – wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

ForMeds BICAPS ASHWAGANDHA - 60 kapsułek

Cena 53,49 zł
Availability: 15 In Stock

BICAPS ASHWAGANDHA zawiera ekstrakt z korzenia indyjskiego (ashwagandhy) z wysoką zawartością jego aktywnych składników - 29 mg witanolidów. Czysty skład - bez m.in. sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik z roślinnych surowców. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.