Pasante

Pasante - wybierz swoje prezerwatywy i lubrykanty

Pasante jest to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, która swoją przygodę na rynku prezerwatyw zaczęła już prawie 30 lat temu. Od tego czasu firma to poczyniła niezwykły progres. Decydując się na prezerwatywy marki Paasante masz do wyboru około 20 różnych modeli, spośród których na pewno wyłonisz swoje ulubione produkty. Prezerwatywy Pasante to nie tylko doświadczenie, jakość i szeroki wybór, to także bardzo korzystne ceny. Jeśli jednak nie szukasz antykoncepcji, a dodatkowego nawilżenia podczas seksu, znajdziesz u nas również lubrykanty Pasante.

Marka prezerwatyw Pasante

Pasante to dynamicznie rozwijająca się firma z Wielkiej Brytanii, obecna na rynku od 1992 roku. Proces produkcji prezerwatyw oraz lubrykantów tej marki jest regularnie weryfikowany rygorystycznymi testami, przeprowadzanymi przez Brytyjski Instytut Standardów. Produkty Pasante zapewniają najwyższą gwarancję bezpieczeństwa i jakości oraz cieszą się wciąż rosnącą popularnością na całym świecie.

Prezerwatywy i żele intymne Pasante

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo wiele typów prezerwatyw i lubrykantów Pasante, takich jak prezerwatywy chłodzące i rozgrzewające, prążkowane, z wypustkami, te o intensywnym smaku i zapachu gumy balonowej, modele opóźniające wytrysk oraz zapewniające dodatkową ochronę, prezerwatywy cienkie i umożliwiające bardziej naturalne doznania, a także lepiej przylegające, produkty w dużych rozmiarach, a nawet prezerwatywy świecące w ciemności, stanowiące niebanalny element zaskoczenia w sypialni. Dystrybuujemy również lubrykanty Pasante, dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. 

czytaj więcej
czytaj mniej