W eCondom.pl znajdziesz zawsze topowe marki prezerwatywy w najniższych cenach jak i również lubrykanty oraz akcesoria erotyczne.
 
Zadowolenie klientów z dokonanych zakupów w naszym sklepie jest priorytetem ponieważ wiemy, że jest to kluczowe dla rozwoju firmy.
Produkty sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne, pochodzące bezpośrednio od producentów lub ich oficjalnych dystrybutorów.
 
Nikt nie lubi czekać na swoje zakupy dokonywane online, dlatego eCondom.pl dokłada wszelkich starań aby Państwa zamówienia zrealizować w jak najkrótszym czasie.
 
Udostępniamy również natychmiastowych e-płatności które realizowane są za pośrednictwem "PayU". Państwa przelew otrzymujemy nawet w 30 sekund co pozwala na skrócenie czasu realizacji zamówienia do minimum !!
 
Rozumiemy jak ważna jest dyskrecja przy zakupach erotycznych, dlatego wprowadziliśmy system dyskretnej przesyłki, dzięki któremu możemy Państwu zapewnić pełną dyskrecję.
 
Dokładamy wszelkich starań aby zakupy internetowe były dla Państwa przyjemnością oraz doskonałą alternatywą dla zakupów tradycyjnych oferując przy tym niskie ceny i pełną dyskrecję.
 
Właścicielem eCondom.pl jest firma:
SEINTS Kamil Falarz, ul. Żeromskiego 2/5, 39-100 Ropczyce
NIP: 818-169-82-37, REGON: 389303851
Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 
 
Jesteśmy partnerem Ringier Axel Springer Polska właścicielem takich marek jak onet.pl, medonet.pl, Newsweek.pl, Forbes.pl, jakdojade.pl, Noizz.pl, sympatia.pl, Fakt.
 
Nasze oferta dostępna jest na medonetmarket.pl
 
medonetmarket.pl