Filtruj według

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Pogrubiane, zwiększona ochrona

Grubsze prezerwatywy - Durex Extra Safe, Mates Protector, Pasante Extra.

Prezerwatywy Extra Safe cieszą tak samo dużą popularnością, jak te klasyczne, czy cienkie. Jest to świetny wybór dla osób ceniących sobie pewność i chcących zmaksymalizować swoje bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii dodatkowo pogrubione prezerwatywy zapewniają komfort naturalnych doznań podczas stosunku zarówno waginalnego, jak i analnego, a większa ilość lateksu pozwoli oddać się rozkoszy z "wolną głową". Na eCondom znajdziesz pogrubione prezerwatywy m.in. takich marek jak Durex, Unimil, Mates, Pasante oraz EXS.

Prezerwatywy Extra Safe - większa ochrona i pewność

Pogrubiane prezerwatywy, zapewniające zwiększoną ochronę, przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą zachować maksymalne bezpieczeństwo, a jednocześnie uzyskać pełen komfort w trakcie stosunku. Prezerwatywy te są bowiem bardzo bezpieczne i wygodne zarówno podczas seksu waginalnego, jak i analnego. W naszym internetowym sklepie z żelami intymnymi, gadżetami erotycznymi oraz prezerwatywami dostępne są pogrubiane modele wszystkich najbardziej zaufanych, renomowanych marek, takie jak Durex Extra Safe, Pasante ExtraEXS Extra Safe czy Mates (Unimil) Protector. Dodatkowa ochrona możliwa jest dzięki wykorzystaniu grubszych ścianek, znacznie wzmacniających całą prezerwatywę. Warto pamiętać, że nieco grubsze ścianki prezerwatyw, które zazwyczaj osiągają szerokość 80 mikronów to nadal maksymalny komfort i przyjemność. Prezerwatywy extra safe posiadają tylko lekko wzmocnioną strukturę, przez co nie należy się bać, że nagle doznania towarzyszące podczas stosunku będą mniejsze. Wśród prezerwatyw o pogrubionych ściankach zdecydowany prym wiedzie model od marki Durex, a dokładniej Durex Extra Safe, jest to świetny i sprawdzony wybór od najpopularniejszej marki prezerwatyw na świecie, który na pewno warto przetestować. Prezerwatywy Durex Extra Safe dostępne są na sztuki, czy w kartonowych opakowaniach przez co możesz wybrać odpowiednią dla siebie ilość kondomów.

Prezerwatywy pogrubiane, zapewniające zwiększoną ochronę

Producenci zadbali jednocześnie o to, aby wspomniane pogrubienie nie wpływało na jakość odczuwanych doznań, dodając do tych modeli dodatkową ilość środka nawilżającego. W eCondom.pl dystrybuujemy pogrubione prezerwatywy na sztuki, dzięki czemu możesz wypróbować wiele marek prezerwatyw z osobna bez konieczności kupowania pełnych opakowań. Dzięki opcji na sztuki możliwy jest zakup nawet jednego modelu prezerwatyw extra safe, które chcesz spróbować. Gdy masz już swój ulubiony model i markę lub gdy po prostu wolisz tę formę zakupu prezerwatyw możesz je nabyć w kartonikach lub  dużych zestawach, zawierających 25, 50 i 100 sztuk oraz w opakowaniach zbiorczych, mieszczących w sobie ponad 100 prezerwatyw, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

Durex Extra Safe 18 szt. - prezerwatywy

Cena podstawowa 42,58 zł Cena 35,48 zł -7,10 zł
Availability: 627 In Stock

Prezerwatywy Durex cieszą się ogromną popularnością nie tylko z powodu ochrony, którą gwarantują, ale także z niepowtarzalnych wrażeń, które pozwalają uzyskać. Prezerwatywy o średnicy 56 mm, długości 205 mm, grubości ścianek: 0.080 mm.