Unimil

Unimil - sprawdzone prezerwatywy i lubrykanty.

Unimil jest renomowaną marką prezerwatywlubrykantów z ciekawą historią, a ich najwyższej jakości prezerwatyw produkowane są z najtrwalszego lateksu. Unimil ma wiele produktów od prezerwatyw klasycznych (Unimil Natural), po te ultra cienkie (Unimil Zero), czy z dodatkowymi właściwościami jak wypustki (Unimil OrgazMax). Oprócz prezerwatyw znajdziesz u nas także żel Unimil idealny dla Ciebie. Unimil wraz ze Skyn są rodzimymi markami, jeżeli więc potrzebujesz nielateksowej prezerwatywy Unimil Skyn to je również znajdziesz na eCondom.pl.

Unimil - marka gwarantująca bezpieczeństwo

Unimil to marka, która od lat jest liderem na rynku i wybierana jest przez wielu klientów, co pokazuje że cieszy się ogromny zaufaniem. Unimil głównie zajmuje się produkcją świetnej jakości prezerwatyw i żeli intymnych. Unimil wprowadza do dystrybucji coraz to nowsze, często innowacyjne produkty, które zaspokajają potrzeby konsumentów dając im przy tym 100 procent satysfakcji. Pierwszym aspektem o jakim myśli Unimil produkując prezerwatywy jest jakość. Unimil ogromną wagę przywiązują do surowca, który służy im do wyprodukowania prezerwatyw, w tym wypadku jest to lateks o najlepszych właściwościach. Pierw sprawdzany jest materiał, a gdy on przejdzie proces kontroli surowców i okaże się być odpowiedni, wówczas wyprodukowana prezerwatywa Unimil również musi przejść szereg testów. Każda z prezerwatywy Unimil posiada certyfikat British Standards Institute, w skrócie BSI będącą najstarszą jednostką świata zajmującą się tworzeniem norm. Prezerwatywy Unimil spełniają także normy ISO. Rygorystyczne wymagania jakie muszą spełnić mają numer ISO 4074:2020 i obejmują między innymi wytrzymałość na rozciąganie, eliminowanie wad produktu i definicję wymiarów. Prezerwatywy Unimil od kilkudziesięciu lat cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem klientów, przez to że są one wytrzymałe, elastyczne i świetnej jakości.

Prezerwatywy Unimil - skuteczna metoda antykoncepcji

Decydując się na bezpieczny seks można zdecydować się różne formy antykoncepcji. Każda z metod antykoncepcji ma swoje zalety. Prezerwatywy są jednym ze sposobów zabezpieczania się, który niesie ze sobą wiele korzyści jednocześnie. Prezerwatywy Unimil przede wszystkim są wytrzymałe i skutecznie chronią przed niechcianą ciążą. Ponadto jako jedna z nielicznych metod antykoncepcji prezerwatywy Unimil skutecznie zapobiegają chorobom przenoszącą się drogą płciową, w tym wirusowi HIV. Kolejną zaletą jest to, że kondomy są doraźnym środkiem antykoncepcji, co za tym idzie jest stosowany gdy zajdzie taka potrzeba, bez wcześniejszego przygotowania. Dla porównania tabletki hormonalne mają tylko jedną z trzech wyżej wspomnianych zalet, ponieważ nie chronią przed AID oraz trzeba zażywać je przed stosunkiem. Co więcej te dwie formy różni jeszcze to, że prezerwatywy są wygodne w odstawieniu, gdy para uzna że nie chce się już zabezpieczać po prostu nie zakłada ich więcej. Wtedy jednak pomocne mogą okazać się żele Unimil, które zapewnią odpowiednie nawilżenie podczas stosunku, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej komfortowy.

Rodzaje prezerwatyw Unimil

Fakt, że prezerwatywy Unimil charakteryzują się najwyższą jakością to nie wszystko. Marka Unimil ciągle poszerza swoje horyzonty i wychodzi do klientów z coraz to nowszymi modelami prezerwatyw. W ofercie naszego sklepu znajdziesz liczne modele prezerwatyw Unimil, od tych najbardziej klasycznych po te posiadające unikatowe właściwości. Modele prezerwatyw Unimil dostępne na eCondom.pl to:

  • Unimil Natural - jest to klasyczna prezerwatywa lateksowa, wykonana z kauczuku naturalnego oraz lateksu. Unimil natural łączący naturalne doznania i rozkosz z całkowitym bezpieczeństwem.
  • Unimil NaturalAloe - to prezerwatywa stworzona, aby stosunek był jeszcze bardziej delikatny. Lubrykant na bazie wody Aloe Vera zastosowany w tej prezerwatywie jest idealny rozwiązaniem dla wrażliwej skóry, pomaga uniknąć niepotrzebnych otarć i zadbać o odpowiednie nawilżenie.
  • Unimil Zero - prezerwatywa ta powstała przy użyciem najnowszych technologii umożliwiających stworzenie ultra cienkiego materiału. Unimil Zero to ultra cienka prezerwatywa, ale nie mniej wytrzymała od klasycznej dzięki, której doznania są jeszcze bardziej naturalne.
  • Unimil B. Safe - to prezerwatywa stworzona z myślą o jeszcze większą ochroną, zastosowano w niej nieco grubszy materiał niż w klasycznych prezerwatywach Unimil. Prezerwatywy Unimil B.Safe przeznaczona jest dla osób, które chcą poczuć się jeszcze bardziej pewniej.
  • Unimil Super “Easy Fit” - to gładka i bezzapachowa prezerwatywa umożliwiająca łatwiejsze zakładanie. Unimil Super to klasyczne rozwiązanie łączące przyjemność z bezpieczeństwem.
  • Unimil Max Love - to prezerwatywa przedłużająca stosunek. W prezerwatywie Unimil Max Love zastosowano specjalny żel z dodatkiem benzokainy - środka pomagającego kontrolować moment wytrysku przez mężczyznę i zapewniającego jeszcze dłuższą rozkosz dla obojga.
  • Unimil OrgazMax - jest prezerwatywą, na której powierzchni znajdują się stymulujące wypustki. Unimil Orgazmax pozwala zaznać nowej przyjemności, a zawarte na jej powierzchni wypustki znacznie intensyfikują doznania.
  • Unimil Excitation Max - jest kondomem zapewniającym jeszcze bardziej intensywne doznania. Excitation Max to rozgrzewająca prezerwatywa z prążkami i wypustkami to połączenie umożliwia uzyskanie całkowitej satysfakcji ze zbliżenia.

Żele Unimil - klucz do nawilżenia

Marka Unimil słynie nie tylko ze swojej najwyższej jakości prezerwatyw, ale również z lubrykantów, które są gwarancją nawilżenia podczas intymnych chwil. Unimil to zarówno, lubrykanty na bazie wody, jak i żele intymne silikonowe. Żel Unimil Classic to produkt na bazie wody umożliwiający naturalne doznania w pełnym nawilżeniu. Formuła tego lubrykantu została dodatkowo wzbogacona o aloes i witaminę E, które są naturalnymi substancjami o zbawiennym wpływie na skórę. Z kolei żel Unimil Infiniti jest lubrykantem na bazie silikonu, który nie wysycha i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Kilka kropli Unimil Infiniti pozwala odczuć maksymalną przyjemność, a jego jedwabista i nieklejąca się konsystencja pozwala na używanie zarówno z prezerwatywą, jak i pod prysznicem lub kąpielom. Żel unimil intensywne doznania to lubrykant 2w1 może być stosowana do tego, aby masaż był jeszcze przyjemniejszy, a gdy zajdzie taka potrzeba pełnić rolę żelu intymnego. Jest to lubrykant na bazie wody, który dodatkowo posiada właściwości wywołujące uczucie lekkiego rozgrzania. Żel smakowy Unimil Soczysta Truskawka to również 2 w 1. Może służyć zarówno, jako żel do masażu, jak i również do nawilżania miejsc intymnych, ponadto dzięki smaku i zapachu truskawki nada się idealnie do seksu oralnego. Unimil Natural to kolejny żel intymny na bazie wody, jednak został on stworzony w 100 procentach z naturalnych składników, aby zminimalizować możliwość pojawienia się reakcje alergicznych u osób o nad wyraz wrażliwej skórze. Unimil Pure to również żel o naturalnym składzie, lecz w innym opakowaniu, także sprawdzi się idealnie w roli lubrykantu dla delikatnej skóry. Żel intymny Unimil Warm to produkt na bazie wody o specjalnych rozgrzewających właściwościach, których nasilenie różni się od osoby.

Linia produktów Unimil Skyn

Każdy konsument dobrze zna produkty Unimil i Skyn. Warto jednak wiedzieć, że zarówno Skyn, jak i Unimil są własności grupy kapitałowej Ansell będącej światowej klasy gigantem produkującym artykuły ochronne. W polsce produkty marki Skyn produkowane są więc przez rodzimą markę Unimil. Przez to więc popularne produkty Skyn wypuszczone na polski rynek sygnowane są często nazwą Unimil Skyn. Prezerwatywy Skyn są wyjątkowym produktem, który zyskał uznanie wielu konsumentów poprzez swoje wspaniałe właściwości. Specjalny materiał zastosowany w prezerwatywach Unimil Skyn o nazwie SkynFeel nie zawiera kauczuku naturalnego. Są to w pełnie nielateksowe prezerwatywy o wyjątkowo miękkiej i delikatnej, ale za to bardzo wytrzymałej strukturze. Materiałem użytym do wyprodukowania prezerwatyw Unimil Skyn jest poliizopren. Jest to idealny wybór dla osób o wyjątkowo wrażliwej skórze, u których klasyczne prezerwatywy na bazie lateksu mogą wywoływać niechciane reakcje alergiczne. Dzięki swojej jakości i innowacyjności prezerwatywy Unimil Skyn cenione są przez wszystkich konsumentów, nie tylko przez alergików. W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie produkty Unimil Skyn. Zakupisz u nas takie modele prezerwatyw jak: Skyn Original - klasyczne wykonane z poliizoprenu, Skyn Intense Feel - wyposażone w dodatkowe wypustki intensyfikujące doznania, Skyn Large - o nieco większym kształcie, Skyn Elite - jeszcze cieńsze od od zwyczajnych i wiele innych. Ponadto na eCondom dostępne są także lubrykanty i wibratory Skyn.

Unimil, Manix i Mates - jedna marka prezerwatyw

Prezerwatywy marki Unimil oraz prezerwatywy spod znaku Manix, czy też Mates należą do jednej, prężnie działającej firmy - Ansell, jednego ze światowych liderów w produkcji prezerwatyw oraz produktów ochronnych. Unimil jest marką istniejącą na rynku od 1990 roku. Od czasu powstania Unimil ciągle się rozwijał, do tego stopnia że zainteresowała się nim grupa Ansell, która w roku 2007 wykupiła polską firmę i od tego momentu Unimil podbija rynek pod jej skrzydłem. Marka Unimil jest przeznaczona na rynek polski, natomiast przykładowo Mates sprzedawana jest w Wielkiej Brytanii. Ich produkty to te same prezerwatywy, dystrybuowane jednak pod innymi nazwami. W naszym sklepie z gadżetami erotycznymi, żelami intymnymi i prezerwatywami znajdziesz szeroki wybór prezerwatyw Unimil, który jest doceniany nawet przez najbardziej wymagających Konsumentów.

czytaj więcej
czytaj mniej

Unimil Aqua Aloe 80 ml - żel intymny

Cena 13,79 zł
Availability: 948 In Stock

Lubrykant Unimil Aqua Aloe to naturalne nawilżenie na bazie wody. W skład produktu wchodzi ekstrakt Aloe Vera, dzięki czemu formuła jest jeszcze bardziej delikatna i pozwala cieszyć się intymnymi chwilami bez myślenia o podrażnieniach. Żel sprawdzi się idealnie podczas stosunku analnego jak i waginalnego, z prezerwatywą lub bez.