Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 190,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Smakowe, zapachowe

Prezerwatywy smakowe - Durex, Pasante, EXS, Skyn, Unimil

Smakowe prezerwatywy to świetny alternatywa dla klasycznych kondomów, która pozwala urozmaicić dotychczasowe życie seksualne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele wariantów smakowych najpopularniejszych marek na rynku. Prezerwatywy Durex smakowe to 4 opcje: truskawka, pomarańcz, jabłko i banan. Z kolei nielateksowe prezerwatywy Skyn dostępne są w 3 smakach koktajli. Pozostałe marki to m.in. Unimil, Pasante i EXS, które również posiadają ciekawą barwę smaków takich jak Wanilia, Cola, Borówka, czy Czekolada. Wybierz prezerwatywy smakowe idealne dla siebie, kupując gotowy już zestaw lub komponując swój własny (na sztuki).

Prezerwatywy smakowe i zapachowe to świetna innowacja podczas zbliżeń

Jak urozmaić igraszki w sypialni i sprawić, by seks stał się o wiele bardziej ekscytujący? Odpowiedzią na to pytanie są prezerwatywy smakowe i zapachowe, które oprócz niecodziennego aromatu, posiadają również rozmaite kolory: zielony, niebieski, żółty oraz czerwony. W naszym sklepie z akcesoriami erotycznymi, żelami intymnymi i prezerwatywami znajdziesz aromatyzowane modele najlepszych światowych marek, takie jak Durex Select - prezerwatywy truskawkowe, pomarańczowe, jabłkowe i bananowe, natomiast smaki marki EXS to cola, guma balonowa, truskawka i gorąca czekolada. Pasante Taste to również 4 warianty smakowe, a dokładniej mięta, wanilia, jagoda i czekolada, decydując się na Mates Flavours dostępnymi smakami są prezerwatywy bananowe, truskawkowe, miętowe i waniliowe. Prezerwatywy smakowe Skyn to świetne urozmaicenie dla osób, które są uczulone na powszechnie stosowane prezerwatywy lateksowe, dzięki temu również mogą urozmaicić swoje życie seksualne używając podczas zbliżenia Skyn Cocktail Club. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować te prezerwatywy przez osoby, które nie mają problemów skórnych podczas użytkowaniach klasycznych prezerwatyw. Marka Skyn ma bowiem sporą grupę zwolenników, którzy zrezygnowali z lateksowych prezerwatyw na rzecz tych z poliizoprenu. Smakowe prezerwatywy od marki Skyn występują w trzech wariacjach o smaku koktajli Pina Colada, Cherry Sunrise, Passion Daiquiri.  Oferta dostępnych prezerwatyw smakowych w eCondom jest bardzo szeroka, więc z pewnością znajdziesz ulubione produkty. 

Prezerwatywy smakowe 

Dzięki możliwości zakupu prezerwatyw na sztuki, będziesz mógł stworzyć swój własny, unikatowy zestaw wielu różnorodnych, apetycznych i pobudzających zmysły modeli, których testowanie będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Decydując się na zakup prezerwatyw na sztuki możliwe jest spróbowanie każdego rodzaju, bez potrzeby kupowania całego kartoniku, czy zestawu. Jeśli masz już wybrany swój ulubiony zestawy, czy markę to nic nie stoi na przeszkodzie aby zakupić większośc ilość sprawdzonych prezerwatyw smakowych, gdyż dystrybuujemy również prezerwatywy zapachowe i smakowe w zestawach, pakowanych po 25 lub 50 sztuk. Zestawy te to zarówno jeden smak prezerwatyw w opakowaniu, jak i mix kilku wariantów jednej lub więcej marek. Dodatkowo możliwy jest zakup kondomów smakowych w wydajnych opakowaniach, zawierających ponad 100 prezerwatyw, dzięki większej ilość zbiorcze opakowania wypadają zdecydowanie najkorzystniej cenowo.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

SKYN & Unimil MIX 50 szt. - prezerwatywy mix

Cena 39,99 zł
Availability: 241 In Stock

✔️ To wyjątkowy zestaw prezerwatyw dla każdego.

✔️ 10 różnych modeli prezerwatyw.

✔️ Prezerwatywy nielateksowe, klasyczne, cienkie, prążkowane, z wypustkami, grubsze, powiększone, dopasowane oraz smakowe i zapachowe.

✔️ Rozmiary od 49 do 56 mm.

✔️ Zapewniają wyjątkową ochronę i maksymalną przyjemność.