Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 270,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaje prezerwatyw

Prezerwatywa - rodzaj, rozmiar, marka - jaką wybrać.

Prezerwatywę dobiera się według upodobań i potrzeb, a wybierając idealną prezerwatywę szczególną uwagę powinno zwrócić się na rozmiar, czyli jej średnicę. Wybrana prezerwatywa musi ściśle przylegać do członka, nie uciskać go, ani nie być zbyt luźna. Istnieje wiele rozmiarów prezerwatyw ich średnica waha się od 47 mm do 69 mm. Ponadto kondomy posiadają różne dodatkowe właściwości potęgujące doznania. Poniżej znajdziesz prezerwatywy idealne dla Ciebie, a pod nimi dokładny opis na podstawie ich właściwości i rozmiarów.

Rodzaje prezerwatyw dostępne na eCondom.pl

Prezerwatywy są najstarszą i najczęściej stosowaną formą antykoncepcji. Kondomy mogą skutecznie zabezpieczyć przed niechcianą ciążą i uchronić przed licznymi chorobami przenoszącymi się drogą płciową. Dodatkowo w obecnych czasach dzięki dostępnym technologiom prezerwatywy sprawdzają się świetnie w roli gadżetu erotycznego. Na eCondom znajdziesz wiele rodzajów kondomów, a oto wszystkie z nich:

 • Prezerwatywy klasyczne - idealne dla osób, które cenią sobie najbardziej naturalne doznania podczas seksu, są to prezerwatywy wykonane z kauczuku naturalnego, czyli lateksu. Do prezerwatyw klasycznych zaliczają się Durex Classic, My Size ( wszystkie rozmiary), Pasante Naturelle, Unimil Natural, New Caress Classic i inne.
 • Prezerwatywy nielateksowe - prezerwatywy stworzone z poliizoprenu świetnie sprawdzą się dla osób z nadwrażliwą skórą (mających uczulenie na lateks), jak i tych którzy chcą spróbować naturalnych doznań. Najpopularniejsze bezlateksowe prezerwatywy to te marki Skyn. Jednak inne marki mają pojedyncze modele kondomów bez lateksu, takie jak Durex Real Feel, Pasante Unique. Kobieca prezerwatywa Pasante Female, również wykonana z bezlateksowego materiału jest nim jednak polimeru nitrylu, nie popularny poliizopren.
 • Cienkie prezerwatywy - to prezerwatywy posiadające ultra cienką powłokę, umożliwiającą zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności. Prezerwatywy te mimo cieńszych ścianek są tak samo wytrzymałe jak klasyczne, a ich główną zaletą jest to że ma się je na sobie, a mimo to są praktycznie niewyczuwalne. Ultra cienkie prezerwatywy to Durex Elite, Skyn Elite, Unimil ZERO, Durex Invisible, Pasante Feel Sensitive, EXS Air Thin.
 • Grubsze prezerwatywy - zapewniające zwiększoną ochronę, przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą zachować maksymalne bezpieczeństwo, a jednocześnie uzyskać pełen komfort w trakcie stosunku. Do prezerwatyw o nieco grubszych ścianek można zaliczyć Durex Extra Safe, Unimil B. Safe, Control Forte, New Caress Safeness.
 • Prezerwatywy z wypustkami, prążkowane - idealne dla osób lubiących testować nowe rzeczy i szukających niezwykle intensywnych doznań. Prezerwatywy z wypustkami poza klasycznym przeznaczeniem pełni także rolę świetnego sex gadżetu. Marką prezerwatywy produkującej najbardziej stymulujące wypustki i prążki jest bez wątpienia Egzo, natomiast inne kondomy o tych właściwościach to Durex Pleasuremax, Skyn Intense Feel, Durex Arouser, Durex Intense, Pasante Intensity.
 • Prezerwatywy przedłużające stosunek - wykorzystanie specjalnego lubrykantu opóźniającego wytrysk, który prezerwatywa pokryta jest wyłącznie od środka pozwala na znacznie dłuższe chwile uniesienia. Prezerwatywami, które mogą zagwarantować dłuższy są Durex Performa, Unimil Max Love, EXS Delay, Durex Mutual Pleasure i inne.
 • Ściśle przylegające prezerwatywy - charakteryzują się mniejszą średnicą niż prezerwatywy klasyczne, dedykowane są zarówno panom którzy uważają, że klasyczne prezerwatywy są dla nich za luźne jak i ceniącym sobie maksymalne komfort i uczucie bliskości. Do szczególnie dopasowanych prezerwatyw należą Durex Invisible znane kiedyś jako Durex Close Fit, EXS Snug Fit, Pasante Trim i przede wszystkim odpowiedni rozmiar prezerwatyw MY SIZE.
 • Prezerwatywy XL - prezerwatywy te posiadają nieco większą średnicę, niż te o standardowym rozmiarze, sprawdzą się idealnie dla osób, których rozmiar tradycyjny jest zbyt ciasny, uciska i powoduje uczucie dyskomfortu. Skyn Large, Durex Natural XL, Control Nature XL, Pasante King Size i My Size 60,64,69 mm należą do nieco większy prezerwatyw.
 • Prezerwatywy smakowe, zapachowe - są świetnym urozmaicenie podczas igraszek w sypialni, oprócz szerokiego wachlarzu smaków i zapachów, dodatkowo prezerwatywy te są również w różnych kolorach. Prezerwatywy smakowe nadają się również świetnie do seksu oralnego. W naszym sklepie dostępne są takie prezerwatywy smakowe jak Durex Select (Durex Taste Me), SKYN Cocktail, Pasante Taste i Unimil smakowe.
 • Prezerwatywy rozgrzewające i chłodzące - pokryte są specjalnym lubrykantem, zapewnią obojgu partnerom spotęgowanie doznań obojgu partnerom, a poprzez swoją dodatkową stymulację pomagają kobietom w osiągnięciu orgazmu. Rozgrzewające i chłodzące właściwości posiadają prezerwatywy Durex Intense, Unimil Excitation Max, SKYN Senses oraz Pasante Cooling i Warming.
 • Prezerwatywy świecące w ciemności - dzięki zastosowaniu materiału fluorescencyjnego modele te mogą rozświetlić nocne figle. To właśnie EXS Glow i Pasante Glow są prezerwatywami pokrytymi specjalnym lubrykantem. 
 • Prezerwatywy ekstra nawilżone - są one pokryte dodatkową ilością lubrykantu na zewnątrz i w środku dzięki czemu są gwarancją nawilżenia, a seks w nich jest komfortowy i przyjemny. Ekstra nawilżane prezerwatywy są także jednym ze sposób na poradzeniem sobie z nadmierną suchością pochw. Alternatywą dla tego rozwiązania są także lubrykanty które mogą być używane w towarzystwie prezerwatyw.

Rozmiary prezerwatyw

 • Prezerwatywa 47mm - obwód członka idealnie pasujący do tej prezerwatywy wynosi od 9,5 do 10 mm. Prezerwatywa o tej średnicy jest najmniejszą z dostępnych na eCondom i jest to My Size 47.
 • Prezerwatywa 49mm - obwód penisa dla tej średnicy to od 10 do 11 mm. Prezerwatywami w tym rozmiarze są My Size 49, Unimil Conform, Pasante Trim i EXS Snug Fit.
 • Prezerwatywa 52mm - różni się o 1 mm od najpowszechniejszego z rozmiarów prezerwatyw, srednica członka od 11 do 11,5 cm. Prezerwatywy w tym rozmiarze to między innymi Unimil Zero i Durex Invisible.
 • Prezerwatywa 53mm - to najpopularniejszy rozmiar, średni obwód penisa od 11 do 11,5 cm. Prezerwatywy o średnicy 53 mm jakie możesz zakupić to m in.: Skyn Elite, My Size 53, Durex Arouser, Unimil OrgazMax, Skyn Original. 
 • Prezerwatywa 56mm - jest to niedużo mniej popularny rozmiar, obwód członka pasujący do tej prezerwatywy wynosi od 11,5 do 12 cm. Prezerwatywy w tym rozmiarze to m.in: Durex Intense, Skyn Large, EXS Air Thin, Durex Classic, Unimil King Size,
 • Prezerwatywa 60mm - rozmiar ten zalicza się już do jednego z większych, obwód penisa dla tego pasujący do tej średnicy prezerwatywy od 12 do 13 cm. Kondomy w tym rozmiarze to Pasante King Size, Pasante Unique i My Size 60.
 • Prezerwatywa 64mm - średnica członka pasująca do tego rozmiaru to od 13 do 14 cm. Rozmiar prezerwatywy o średnicy 64 mm to My Size 64.
 • Prezerwatywa 69mm - jest to największy rozmiar z dostępnych na eCondom, obwód członka dla tego rozmiaru powinien wynosić od 14 do 15 cm. Pasante Super King Size i My Size 69 zaliczają się do prezerwatyw w tym rozmiarze.

Durex rodzaje prezerwatyw

Najpopularniejszą marką prezerwatyw, którą zna każdy jest bez wątpienia Durex. W kwestii mechanicznej metody antykoncepcji jakiej są kondomy Durex jest zdecydowanym liderem. Powodów dlaczego Durex cieszy się taką popularnością wśród klientów jest na pewno wiele. Bez wątpienia jednym z nich jest ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży prezerwatyw. Marka ta zaczęła swoją produkcję od pierwszej anatomicznej prezerwatywy, obecnie jednak dystrybuuje dużo większą ilością modeli. Na eCondom dostępne są wszystkie rodzaje Durexów:

 • Durex Classic - najpopularniejszy i jeden z pierwszych modeli prezerwatyw, wykonane są z lateksu i znane również jako Durex Basic.
 • Durex Pleasuremax - jest to pierwszy ze stymulujących modeli wyprodukowany przez markę Durex, na powłoce tych kondomów znajdują się wypustki i prążki stymulujące obojga partnerów.
 • Durex Arouser - prezerwatywy te pokryte są specjalnymi prążkami dla intensyfikacji doznań.
 • Durex Extra Safe - są to kondomy o nieco grubszych ściankach od klasycznych, przeznaczone dla osób chcących być bardziej niż pewne.
 • Durex Real Feel - jest to jedyny nielateksowy model prezerwatywy w klasycznym rozmiarze.
 • Durex Invisible - to dodatkowo nawilżona i najcieńsza prezerwatywa Durex o idealnym dopasowaniu, dawniej znana również jako Durex Close Fit.
 • Durex Intense - to prezerwatywa o wyjątkowych właściwościach mających na celu pomóc kobiecie w osiągnięciu orgazmu. Durex intense to prezerwatywa z wypustkami i prążkami pokryta większą ilością lubrykantu o właściwościach wywołujących uczucie mrowienia, chłodzenia i mrowienia.
 • Durex Performa - to prezerwatywa pokryta dodatkową ilością lubrykantu, który opóźnia wytrysk i pomaga mężczyźnie w kontrolowaniu wytrysku. Kondomy te widnieją także pod nazwą Durex Mutual Pleasure, Mutual Climax i Performax Intense.
 • Durex Select - mix prezerwatyw w czterech smakach: truskawkowe, bananowe, jabłkowe i pomarańczowe. Znane też pod nazwą Durex Pleasurefruit, Durex Taste Me.
 • Durex Feel Thin Classic - to ultra cienka prezerwatywa, stworzona dla zwiększonej wrażliwości, dostępne dawniej pod nazwą Durex Fetherlite Ultra Thin.
 • Durex XL Comfort - prezerwatywy o większym rozmiarze od klasycznych (średnica i długość), inna nazwa to.
 • Durex Feel Thin Ultra - są to prezerwatywy co 20 % cieńsze od standardowych, dzięki czemu podczas stosunku jest praktycznie niewyczuwalna. Dostępne dawniej pod nazwą Durex Fetherlite Ultima.
 • Durex Feel Thin Fetherlite Elite - to jedne z cieńszych prezerwatyw tej marki, które można znaleźć także pod nazwą Durex Fetherlite Elite.
czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry