Prezerwatywy Durex Real Feel:

Kartonik 10 szt.

 

Nielateksowe prezerwatywy nowej generacji Durex Real Feel wykonane są z poliizoprenu dla prawdziwie naturalnych doznań! To propozycja dla wszystkich poszukujących alternatywy dla klasycznych lateksowych prezerwatyw. Innowacyjne prezerwatywy Durex RealFeel pozwalają być kochankom być blisko siebie i pozwalają cieszyć się wyjątkowymi doznaniami. RealFeel to pełnia uniesień w sypialni i niespotykane dotąd wrażenie „skóry na skórze”.
 
Aż 94% konsumentów potwierdza, że Durex RealFeel to najlepsza prezerwatywa, jakiej używali. Dzięki specjalnemu materiałowi RealFeel™, z którego jest wykonana, możesz cieszyć się seksem bez barier, naturalnymi i pełnymi doznaniami przy poczuciu pełnego bezpieczeństwa. Prezerwatywy Durex RealFeel są nielateksowe – przyjemności z ich używania mogą doznać również osoby uczulone na lateks.

 

Informacje:

 nielateksowe

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 materiał RealFeel™

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Bliskość i bezpieczeństwo – prezerwatywy nielateksowe

Prezerwatywy Durex RealFeel są znacznie delikatniejsze niż te wykonane z lateksu, a także idealnie dopasowują się rozmiarów członka, nie powodując dyskomfortu. Nie podrażniają skóry i nie zawierają substancji drażniących. Dodatkowo pokryte są środkiem nawilżającym, co umożliwia wygodniejsze użycie oraz płynną penetrację. Mogą być jednocześnie używane z innymi środkami nawilżającymi, wzmagającymi doznania czy żelami plemnikobójczymi. RealFeel dostępne są w wygodnym opakowaniu zawierającym 10 sztuk prezerwatyw.

Durex quality

 

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

DUR-REF-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Nielateksowe (Poliizopren)
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Nielateksowe
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: