Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Grubość ścianek (w mikrometr)

Grubość ścianek (w mikrometr)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Cienkie

Ultra cienkie prezerwatywy - Durex Invisbile, Skyn Elite i wiele innych

Jeśli szukasz idealnie cienkich prezerwatyw to jest właśnie miejsce dla Ciebie. W naszym internetowym sexshopie znajdziesz szeroki wybór super cienkich prezerwatyw, które dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwolą Ci odczuć najbardziej naturalne doznania podczas stosunku. Dostępne są zarówno bardziej popularne produkty takie jak Durex Fetherlite, Durex Invisible, cienkie nielateksowe prezerwatywy Skyn Elite, jak i mniej popularne EXS Air Thin, czy Pasante Sensitive.

Popularne marki w odsłonie cienkich prezerwatyw 

Ultra cienkie prezerwatywy umożliwiają zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności. Dzięki tej niesamowitej mocy naturalnych doznań będziecie tak blisko, jak nigdy dotąd. W naszym internetowym sklepie z akcesoriami erotycznymi, lubrykantami i prezerwatywami znajdziesz szeroki wybór cienkich prezerwatyw, wyprodukowanych przez renomowane światowe marki, takie jak Durex, UnimilEXS czy Pasante. Wszystkie produkty tych firm cechują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania, a na eCondom.pl dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Prezerwatywy ultra cienkie

Dystrybuujemy zarówno cienkie prezerwatywy lateksowe, zawierające dodatkową ilość środka nawilżającego oraz idealnie dopasowujące się do członka, co znacznie intensyfikuje dotyk, jak i innowacyjne prezerwatywy nielateksowe, wykonane z materiału zwanego poliizoprenem, charakteryzującego się niezwykłą delikatnością i lekkością oraz naturalnego w dotyku, co czyni go wprost idealnym surowcem do wyrobu prezerwatyw. Szczególnie cienkie prezerwatywy nielateksowe to chociaż te od marki Skyn, produkt taki jak Skyn Elite dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału Skyn Feel to tak jakby nie mieć nic na sobie. Postaw na jak najbardziej naturalne przeżycia i wybierz ultra cienkie prezerwatywy, stale dostępne w naszym sklepie.

Szeroki wybór super cienkich prezerwatyw

W naszym sklepie internetowym masz możliwość zakupu super cienkich prezerwatyw w popularnych kartonowych opakowaniach, często spotykanych na półkach w supermarketach. Z reguły są to opakowania, które zawierają od 3 do 18 sztuk cienkich prezerwatyw, w tym wariancie można spotkać takie produkty jak Unimil Zero, Unimil Natural Aloe, Durex Invisible, Durex Feel Thin, Durex Fetherlite Elite oraz cienkie nielateksowe prezerwatywy Skyn Elite. Poza najpowszechniej spotykaną formą sprzedaży prezerwatyw u nas nabędziesz także prezerwatywy w większych zestawach od 25 do nawet 100 sztuk. Jeżeli masz już wybrany swój ulubiony model to świetnym wyborem może wydawać się zakup popularnych zestawów, czy mixów. Z kolei gdy nie masz pewności jakie prezerwatywy zakupić to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić prezerwatywy na sztuki, tak na eCondom.pl możesz zakupić nawet po jednej sztuce wybranych przez Ciebie super cienkich prezerwatyw.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry