Durex Invisible 3 szt. – cienkie prezerwatywy

Każdy chciałby cieszyć się bliskością z partnerem bez obaw o bezpieczeństwo podczas stosunku.  Durex Invisible pozwalają właśnie to osiągnąć. Wykonane są one z nowoczesnego, supercienkiego tworzywa, dzięki któremu odczuwa się doznania jeszcze intensywniej przy zachowaniu optymalnej ochrony. 

Prezerwatywy Durex Invisible

Marka Durex, wychodząc na przeciw oczekiwaniom stawianym przez konsumentów, stworzyła cienkie prezerwatywy – aż o 35% delikatniejsze od standardowych modeli. Zapewniają uczucie niczym nie zakłóconej bliskości i delikatności.  Dostępne w kilku wariantach: dopasowane - close fit, dodatkowo nawilżane bądź powiększone sprawią, że nie będziecie w stanie zdecydować się na inne. Co więcej wykonane są z naturalnego lateksu, a także przyjemnie pachną. Ich dodatkową zaletą jest pokrycie silikonowym lubrykantem zapewniającym dodatkowe nawilżenie i minimalizującym ryzyko wystąpienia podrażnień. 

Cienkie prezerwatywy, naturalna bliskość

Przetestujcie supercienkie prezerwatywy, które zapewnią niezapomniane chwile pełne naturalnej bliskości, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo stosunku. Durex Invisable mają gładkie ścianki zakończone zbiorniczkiem i są pozbawione zapachu lateksu, a dodatek nawilżającego lubrykantu zwiększa przyjemność zbliżenia i pozwoli czerpać przyjemność bez żadnych przeszkód. 

Informacje:

 o 35% cieńsza niż standardowa

 bez zapachu lateksu

 średnica: 54 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.045 mm

 naturalna guma lateksowa

 przezroczysta

 zakończona zbiorniczkiem

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-IST-3-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
45 µm
Rozmiar prezerwatywy
54 mm (M)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: