a

Kartonik 10 szt.

 

Prezerwatywy Unimil OrgazMax to zabezpieczenie w wyjątkowym wydaniu. Każda z dziesięciu sztuk w opakowaniu została zaprojektowana tak, aby dostarczyć Wam największą przyjemność i satysfakcję z seksu. Wypustki nowej generacji, którymi pokryte są prezerwatywy, stworzone są z myślą o jak najintensywniejszej stymulacji obojga partnerów, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Mocna, lecz bardzo cienka i delikatna w dotyku naturalna guma lateksowa ma za zadanie jak najlepiej zabezpieczać i jednocześnie potęgować doznania. Przezroczysta, pokryta środkiem nawilżającym prezerwatywa ułatwia penetrację, a jej hipoalergiczne właściwości niwelują ryzyko podrażnień, pozwalając skupić się wyłącznie na rozkoszy.

 

Informacje:

 nowa tekstura, wypustki nowej generacji

 średnica: 53 mm, długość: 180 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem

 

Rozkosz dla obojga

10 sztuk osobno pakowanych prezerwatyw OrgazMax w efektownym holograficznym kartoniku to zapowiedź niesamowitych intymnych doznań. Dzięki opracowanym przez Unimil specjalnym wypustkom każdy ruch dostarcza wielokrotnie spotęgowanych, intensywnych wrażeń, a wyjątkowo cienki lateks sprawia, że można zapomnieć o prezerwatywie.

Najwyższej jakości prezerwatywy Unimil są oczywiście zakończone zbiorniczkiem, posiadają także certyfikat jakości CE oraz ISO. Jeżeli nie boicie się otwierać przed sobą oraz partnerem nowych możliwości, prezerwatywy OrgazMax od Unimil to coś dla Was. Gwarantujemy, że nie poprzestaniecie na jednej, a Wasz apetyt na seks zaostrzy się jak nigdy dotąd! Dajcie się ponieść rozkoszy, która zaskoczy Was oboje! 

 

Data ważności 2 - 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

UNI-ORG-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
53 mm (M)
Długość prezerwatywy
180 mm
Rodzaj prezerwatywy
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: