Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 60,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Świecące w ciemności

Świecąca prezerwatywa - rozświetl nocne igraszki

Lubisz próbować nowych rzeczy? Od prezerwatywy oczekujesz czegoś więcej niż tylko sprawdzonej metody antykoncepcji? Właśnie to może zagwarantować świecąca prezerwatywa. W obecnych czasach prezerwatywa może intensyfikować i urozmaicać życie seksualne. W naszym sex shopie znajdziesz najlepsze marki prezerwatyw na rynku, w tym Pasante Glow oraz EXS Glow. Już otwartą prezerwatywę wystarczy wystawić na działanie światła zaledwie na 20 sekund, po czym jest gotowa do użycia. Nie zwlekaj pozwól, aby świecąca prezerwatywa rozświetliła wasze nocne figle.

Prezerwatywy świecące w nocy

Prezerwatywa powstała, aby zabezpieczać przed przedostaniem się plemników podczas ejakulacji do dróg rodnych kobiety i uchronić ją przed zajściem w ciążę. Do teraz jest to najpowszechniej stosowana metoda antykoncepcji, jednak obecne modele znacznie różnią się od tych z dawniejszych lat. Aktualnie prezerwatywa to coś więcej niż jedna z metod antykoncepcji, wielokrotnie jest to także sex gadżet, który intensyfikuje doznania, jak prezerwatywy z wypustkami, prążkowane lub urozmaica intymne chwile zbliżenia - świecąca prezerwatywa. Jeśli lubisz testować nowych rzeczy, a klasyczne prezerwatywy są dla Ciebie zbyt nudne świecąca prezerwatywa to coś co sprawdzi się idealnie podczas nocnych figli. Wielobarwne prezerwatywy świecące w ciemności pozwolą rozweselić codzienne igraszki w Waszej sypialni. Dzięki zastosowaniu materiału fluorescencyjnego modele te mogą dość intensywnie świecić w ciemności, wystraszy jedynie uprzednio wystawić prezerwatywę na działanie światła i pozostawić ją dokładnie oświetloną przez około 20 sekund.

Prezerwatywy świecące w ciemności

W naszym internetowym sklepie z prezerwatywami, lubrykantami i akcesoriami erotycznymi znajdziesz szeroki wybór barw prezerwatyw święcących w ciemności, a możliwość ich zakupu na sztuki ułatwi wypróbowanie każdego z dostępnych wariantów. Oferujemy zarówno doskonałej jakości prezerwatywy Pasante Glow, jak i interesujące EXS Glow Zaskocz swoją partnerkę świecącym „mieczem” i kup już dziś prezerwatywy świecące w ciemności.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry