Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Grubość ścianek (w mikrometr)

Grubość ścianek (w mikrometr)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Kartoniki

Prezerwatywy w kartonikach, tak jest wygodniej.

W tej kategorii znajdziesz standardowe kartoniki z prezerwatywami, znane ze sklepów, aptek czy supermarketów, lecz w znacznie korzystniejszych cenach. Oferowane w naszym internetowym sklepie z prezerwatywami, lubrykantami i sex gadżetami kartoniki zawierają 3, 10, 12, aż do 42 sztuk, sam zdecyduj zatem na ile ma posłużyć Ci konkretny model. Kartoniki cechują się lekkością oraz wytrzymałością i zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wybierają się w podróż.

Prezerwatywy w kartonikach pakowane od 3 do 42 sztuk

Docenią je również ci, którzy cenią sobie skrupulatną organizację przestrzeni i porządek. Prezerwatywy sprzedawane w kartonikach, podobnie jak wszystkie inne, oferowane przez nas produkty, pochodzą wyłącznie od najbardziej rozpoznawanych marek, takich jak Durex, Skyn, Unimil, My Size i stanowią oryginalne towary. Zachęcamy do zakupu prezerwatyw w kartonikach, pakowanych po 1, 3, 5, 6 10, 9, 12, 14, 16, 20, 40 sztuk w naszym sklepie internetowym. Jak więc zapakowane są najpopularniejsze marki? Prezerwatywy marki My Size pakowane są tylko w kartonikach po 3, 10 i 36 sztuk, nie ma możliwości zakupu tych prezerwatyw na sztuki. Dzięki miarce My Size możliwe jest zmierzenie i dobranie prezerwatywy My Size w odpowiednim rozmiarze. Prezerwatywy My Size są jak garnitury szyte na miarę. Ilość prezerwatywy można dobrać już idealnie pod preferencje. Z kolei zdecydowanie najpopularniejsza marka prezerwatyw Durex produkuje swoje prezerwatywy w kartonikach, które mieszczą (zależnie od modelu) 3, 6, 10, 12, 16, 18 i 40 sztuk prezerwatyw. Dodatkowo w naszym sklepie wszystkie rodzaje prezerwatyw Durex dostępne są na sztuki oraz wybrane modele w opakowaniach zbiorczych. Popularna marka Skyn słynąca tylko z prezerwatyw nielateksowych wytwarza swoje produkty w kartonikach po 3, 5, 9, 10, 14, 20 i 42 sztuk. Najpopularniejsze modele prezerwatyw Skyn w naszym sklepie eCondom dostępne są także na sztuki. Rodzima marka Skyn, jaką jest Unimil również tworzy kartoniki do swoich prezerwatyw jednak Ci nie rozwodzą się nad ich wielkościami i dystrybuują 3 najpopularniejsze kartoniki, w których znajduje się 3, 10 i 12 prezerwatyw. Prezerwatywy te można także zakupić na sztuki i spośród wszystkich wybrać model idealny dla siebie. Włoska marka Control zajmująca się produkcją prezerwatyw, lubrykantów i sex gadżetów, pakuje swoje prezerwatywy tylko i wyłącznie do kartoników jednego rozmiaru, są to opakowania zawierające 12 sztuk kondomów. Bardzo ciekawą opcją jest sposób w jaki z fabryki wychodzą prezerwatywy Egzo. Jest to zdecydowanie marka reprezentująca sobą innowację, ich prezerwatywy z wypustkami i prążkami dużych rozmiarów, zapewniające szczególną ilość nowych doznań pakowane są z osobna do kartoników.

Karton to wygoda, ale też dodatkowa ochrona dla prezerwatyw

Prezerwatywy w kartonikach tak jak każdy produkt jest lubiany przez daną grupę osób. Ci którzy wybrali już modele prezerwatyw najbardziej im odpowiadają i są zdecydowani do korzystania z danego modelu i rodzaju kondomów wybierają najczęściej właśnie prezerwatywy w kartonikach. Osoby rządne testować nowych rzeczy i lubiące różnorodność będą skłonne ku kupowaniu prezerwatyw na sztuki. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w swoim koszyku umieścić i prezerwatywy na sztuki, kartoniki i zestaw. Kartonik spośród wszystkich opcji jest zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem, bez problemu można go spakować do podróżnej torby lub walizki. To też świetne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko uporządkowane oraz tych wożących prezerwatywy w samochodzie. Co ważne to oprócz swojej funkcjonalności kartonik dla kondomów to dodatkowa ochrona, przez co jest w stanie skutecznie zabezpieczyć prezerwatywy podczas podróży.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry