Durex Mutual Pleasure 10 sztuk – prezerwatywy opóźniające wytrysk

Seria Performax Intense od Durex została stworzona z myślą o intensywnej, niekończącej się rozkoszy dla niej i dla niego. Prążkowana powierzchnia prezerwatyw z dodatkowymi wypustkami zapewnia spotęgowane doznania przy każdym ruchu. Lubrykant wzbogacony o benzokainę pozwala kontrolować wytrysk i cieszyć się przyjemnością dłużej niż kiedykolwiek. Prezerwatywy Durex Performax Intense pomogą Wam odkryć siebie na nowo.

Długi i intensywny stosunek – prezerwatywy prążkowane z benzokainą 

Formuła żelu nawilżającego zastosowanego w prezerwatywach Durex Mutual Pleasure zawiera 5% benzokainy – organicznej substancji miejscowo znieczulającej. Zastosowanie lubrykantu przedłużającego stosunek pozwala skupić się na potrzebach obojga partnerów. Prezerwatywy Durex zostały wykonane z przezroczystej gumy lateksowej pochodzenia naturalnego. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają optymalne nawilżenie, a dzięki zastosowanym urozmaiceniom zmysłowo stymulują kochanków i zapewniają komfort użytkowania. Faktura prezerwatyw w połączeniu z lubrykantem przynosi jednoczesną satysfakcję każdemu z partnerów. Co ważne system easy-on zapewnia idealne dopasowanie oraz łatwe zakładanie. Średnica prezerwatywy to 56 mm, jej długość całkowita (wraz ze zbiorniczkiem) to 205 mm, grubość ścianek wynosi  0.070 mm.

Opakowanie i bezpieczeństwo

W opakowaniu kartonowym znajduje się 10 pojedynczo zapakowanych prezerwatyw. Folia zabezpieczająca umożliwia łatwe, bezpieczne i szybkie wyjęcie prezerwatywy. Każda seria zostaje poddana aż 5 testom jakości dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. 

Informacje:

 zawierają 5 % benzokainę opóźniającą wytrysk

 wzmagające doznania prążki i wypustki

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

DUR-MUP-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Przedłużające stosunek
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: