• -8,00 zł

Prezerwatywy Durex Real Feel:

Kartonik 16 szt.

 

Durex Real Feel to nielateksowe prezerwatywy nowej generacji, wykonane z innowacyjnego materiału Real Feel™. Stosowany do ich wytwarzania poliizopren jest substancją podobną do lateksu, a więc miękką i wytrzymałą, ale nie zawiera uczulających alergenów. Durex Real Feel zapewniają większą bliskość i pełną naturalność dzięki efektowi tzw. skóry na skórze. Wszystko dzięki temu, że zaawansowany technologicznie materiał Real Feel™ odznacza się większą elastycznością i delikatnością niż lateks, a do tego lepiej przewodzi ciepło oraz przypomina w dotyku ludzką skórę. Prezerwatywy są przezroczyste, a ich zapach dużo delikatniejszy, niż w przypadku tradycyjnych prezerwatyw. Z kolei specjalnie zaprojektowany kształt „easy-on” ze zbiorniczkiem na końcu, umożliwia wygodniejsze zakładanie zabezpieczenia oraz jego lepsze dopasowanie.

Aż 94% konsumentów potwierdza, iż Durex Real Feel to najlepsze prezerwatywy, jakie mieli okazję stosować. Pozwalają one bowiem doświadczyć kochankom niesamowitej niczym nieograniczonej bliskości. Dodatkowe pokrycie środkiem nawilżającym daje natomiast większy komfort oraz zapewnia silniejsze i prawdziwie naturalne doznania w sypialni.

 

Nasza oferta

Prezerwatywy Durex Real Feel dostępne w naszym sklepie poddawane są testowaniu elektronicznemu i dermatologicznemu. Posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO. Mogą być użytkowane nawet przez osoby uczulone na lateks. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu eCondom!

 

Informacje:

 nielateksowe

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 materiał RealFeel™

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Durex quality

 

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

DUR-REF-16-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Nielateksowe (Poliizopren)
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Nielateksowe
Ilość prezerwatyw
16 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: