• -6,00 zł

Prezerwatywy Durex Naturals:

Cienkie prezerwatywy z naturalnym lubrykantem dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu.

Kartonik 10 szt.

 

Prezerwatywy stworzone z myślą o kobietach i zapewnieniu jak najwyższego komfortu podczas seksu. Suchość pochwy przez większy większą cześć miesiąca to częsta przypadłość co często powoduje dyskomfort a nawet ból podczas stosunku. Durex Naturals to prezerwatyw pokryte naturalnym żelem nawilżającym, stworzonym na bazie wody z 98% składników naturalnego pochodzenia, bez sztucznych barwników i dodatków zapachowych.

Dodatkowo są to cienkie prezerwatywy zapewniające naturalne doznania dla obojga partnerów.

 

Informacje:

cienkie

z naturalnym lubrykantem

 bez zapachu lateksu

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 naturalna guma lateksowa

 przezroczysta

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Prezerwatywy Durex Naturals są prezerwatywami zupełnie odmiennymi od tych, które można spotkać na rynku. Czym różnią się od pozostałych i jakie korzyści niesie ze sobą ich używanie? Prezerwatywy Durex Naturals są tworzone w 98 procentach ze składników pochodzenia naturalnego, co w znaczący sposób przekłada się na doznania podczas stosunku u obu stron. Prezerwatywy zostały pokryte naturalnym żelem nawilżającym, dzięki czemu ich zakładanie i używanie jest bardzo proste, przyjemne, nie powoduje żadnych uczuleń czy otarć, a zbliżenie niesie za sobą pełnię rozkoszy.

Durex Naturals – delikatność dla Twojego ciała 

Prezerwatyw Durex Naturals zostały stworzone przede wszystkim z myślą o kobietach, które cierpią na dyskomfort związany z uczuciem suchości podczas zbliżenia. Odpowiednie nawilżenie to podstawa udanego stosunku seksualnego. Stosowanie niewystarczającej ilości lubrykantu lub zbyt małe nawilżenie pochwy mogą prowadzić do stosunku, który nie tylko jest pozbawiony przyjemności, ale może również sprawiać ból.

Durex Naturals są bardzo przyjazne kobiecemu ciału, dzięki dużej zawartości składników naturalnych.  Dodatkowo zawierają optymalną ilość lubrykantu stworzonego na bazie wody i są ultracienkie, co pozwala na osiągnięcie pełni przyjemności i bliskości. Co więcej prezerwatywy Durex Naturals nie mają nieprzyjemnego zapachu lateksu. W tym przypadku zapach prezerwatywy jest neutralny i nie odczuwalny podczas stosunku. Postaw na naturalną bliskość i pełnię nawilżenia!

Durex quality

 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-NAT-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: