Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 270,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Duże - rozmiar XL

Prezerwatywy XL i L dla większego komfortu i bezpieczeństwa

Duże prezerwatywy w rozmiarze XL lub L to produkt dedykowany osobom, dla których klasyczne prezerwatywy są zbyt ciasne. Zbyt mały kondom może uciskać i powodować dyskomfort, a w rezultacie prowadzić do zmniejszenia jego skuteczności, czy nawet pękać. W naszym sexshopie znajdziesz wszystkie rozmiary prezerwatyw, w tym XL oraz L. Oferujemy m.in. takie produkty jak Durex Invisible XL (57 mm), Pasante King Size (57 mm), My Size 60 mm, My Size 64 mm, Pasante Super King (69mm). Oprócz tego jeśli jesteś osobą uczuloną na lateks, znajdziesz u nas nielateksowe prezerwatywy XL, w tym Skyn Large i Pasante Unique.

Prezerwatywy w rozmiarze XL oraz L

Prezerwatywy w rozmiarze XL posiadają nieco większą średnicę, niż klasyczne prezerwatywy w standardowym rozmiarze. Modele te dedykowane są Panom, dla których rozmiar tradycyjnej prezerwatywy okazał się zbyt mały, a jej stosowanie wiązało się z uczuciem dyskomfortu. Dobranie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy, czyli w tym przypadku prezerwatywy L lub XL to przede wszystkim maksymalnie komfortowy stosunek gwarantujący przyjemne doznania seksualne. Prawidłowo dobrana i założona prezerwatywa dopasowuje się do członka, nie zsuwa, ani nie jest zbyt ciasna przez co pozwala oddać się intymnym chwilą zapominając, że jest to stosunek z zastosowaniem najpowszechniej stosowaną formą antykoncepcji. Dopasowanie kondoma to także bezpieczeństwo, gdy klasyczna prezerwatywa jest zbyt ciasna może pękać, wówczas zastosowanie prezerwatywy XL, albo L pozwoli zminimalizować szansę przedostania się plemników do dróg rodnych kobiety i uchronić przed niechcianą ciążą. Warto również dostosować do rozmiar prezerwatywy wybierając taki, który będzie pasował do obwodu członka, mianowicie L lub XL, pomocna w tym wypadku może okazać się miarka My Size (do pobrania), ponieważ zbyt z kolei zbyt luźna prezerwatywa może się zsuwać i znacznie obniżać swoją skuteczność.

eCondom.pl - Prezerwatywy duże rozmiary

Wszystkie duże prezerwatywy, które znajdziesz w naszym internetowym sklepie z lubrykantami, gadżetami erotycznymi i prezerwatywami pochodzą wyłącznie od uznanych oraz pewnych producentów, którzy dystrybuują najpopularniejsze marki prezerwatyw w Polsce i na świecie. Tradycyjne lateksowe prezerwatywy w dużym rozmiarze dostępne na eCondom to Unimil (Mates) King Size, Durex Invisible XL, Durex XL Comfort, My Size 60 mm, Pasante - King Size, EXS – Magnum. Średnica tych prezerwatyw waha się granicach 56-60mm, w zależności od modelu. Jeżeli natomiast potrzebujesz naprawdę duży rozmiar prezerwatywy XL, wówczas polecamy My Size 64 mm, Pasante Super King oraz My Size 69 mm  – dzięki nim w końcu poczujesz się wygodnie i komfortowo oraz będziesz mógł skupić się na prawdziwej przyjemności ze zbliżenia. Nasza oferta jest również przyjazna dla osób uczulonych na kauczuk naturalny, jeśli jesteś jedną z tych osób znajdziesz u nas nielateksowe prezerwatywy Skyn Large, czy chociażby Pasante Unique, których rozmiar to także L i XL, natomiast wykonane są z pollizoprenu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno kartoniki, pakowane po 3 – 12 prezerwatyw oraz zestawy, zawierające 25, 50 i 100 sztuk, jak i opakowania, mieszczące w sobie ponad 100 prezerwatyw. Dla Twojej wygody sprzedajemy również prezerwatywy na sztuki co umożliwia Ci skomponowanie własnego zestawu i wypróbowanie każdego modelu, bez konieczności kupowania całej paczki.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

SKYN & Unimil MIX 50 szt. - prezerwatywy mix

Cena 39,99 zł
Availability: 394 In Stock

✔️ To wyjątkowy zestaw prezerwatyw dla każdego.

✔️ 10 różnych modeli prezerwatyw.

✔️ Prezerwatywy nielateksowe, klasyczne, cienkie, prążkowane, z wypustkami, grubsze, powiększone, dopasowane oraz smakowe i zapachowe.

✔️ Rozmiary od 49 do 56 mm.

✔️ Zapewniają wyjątkową ochronę i maksymalną przyjemność.