Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 200,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Klasyczne

Prezerwatyw Klasyczne - Durex, My Size, Unimil

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo podczas stosunku oraz jak najbardziej naturalne doznania, bez żadnych dodatkowych akcentów prezerwatywy klasyczne są wprost idealne dla Ciebie . Klasyczne prezerwatywy posiadają anatomiczny kształt, pozwalający na sprawną, łatwą i wygodną aplikację. W naszym internetowym sklepie z lubrykantami, prezerwatywami i gadżetami erotycznymi znajdziesz klasyczne prezerwatywy, wyprodukowane przez uznane i powszechnie rozpoznawane marki, takie jak Durex, My Size, Unimil, itp. gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Prezerwatywy klasyczne - szeroki wybór

U nas zakupisz między innymi prezerwatywy Durex, My Size, PasanteUnimil oraz EXS, są to zdecydowanie najpopularniejsze marki tej metody antykoncepcji, które dostępne są zarówno w pokaźnych opakowaniach, zawierających ponad 100 sztuk oraz dużych zestawach, pakowanych po 25, 50 i 100 prezerwatyw, jak i nieco mniejszych kartonowych opakowaniach zawierających klasyczne prezerwatywy w ilości od 3 do nawet 18 sztuk w przypadku Durex Classic. Możliwy jest także zakup prezerwatyw na sztuki, dzięki czemu możesz skomponować swój własny zestaw umożliwiający wypróbowanie wszystkich klasycznych rozwiązań różnych marek, jak chociażby Durex Classic, Pasante Naturelle, Unimil Natural lub idealnie dobrany rozmiar My Size. Komponując swój spersonalizowany zestaw wybrane klasyczne prezerwatywy mogą być też jedynie dodatkiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zakupu wybranych przez siebie prezerwatyw.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

SKYN & Unimil MIX 50 szt. - prezerwatywy mix

Cena 39,99 zł
Availability: 394 In Stock

✔️ To wyjątkowy zestaw prezerwatyw dla każdego.

✔️ 10 różnych modeli prezerwatyw.

✔️ Prezerwatywy nielateksowe, klasyczne, cienkie, prążkowane, z wypustkami, grubsze, powiększone, dopasowane oraz smakowe i zapachowe.

✔️ Rozmiary od 49 do 56 mm.

✔️ Zapewniają wyjątkową ochronę i maksymalną przyjemność.