Prezerwatywy Unimil SKYN Original:

Zestaw 50 szt.

 

Unimil SKYN Original to rewolucyjne prezerwatywy wyprodukowane z naukowo opracowanego materiału o nazwie poliizopren. Ponieważ poliizopren nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego, prezerwatywy SKYN są bardziej miękkie i naturalne w dotyku. Zapewniają przez to doznania zupełnie inne od tych, które znaliśmy do tej pory.
 
Klinicznie udowodniono, że prezerwatywy SKYN potęgują doznania i dają odczucie, jakby nie mieć nic na sobie. Naprawdę, 97% osób, które wypróbowały prezerwatywy SKYN, poleca je znajomym. Warto je wypróbować!
 
Rewolucyjna prezerwatywa premium wykonana z materiału SKYNFEEL (poliizoprenu).

 

Informacje:

 nielateksowa prezerwatywa sprawi, że Wasze doznania będą naturalne jak nigdy dotąd

 średnica: 53 mm, długość: 180 mm

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 poliizopren

 zakończona zbiorniczkiem

 

Unimil Skyn Original to innowacyjne prezerwatywy bez lateksu, które zapewniają naturalne doznania podczas uprawiania seksu. Prezerwatywy posiadają średnicę 53 mm, a każda z nich jest dodatkowo zakończona zbiorniczkiem. W zbiorczym opakowaniu znajduje się aż 50 sztuk prezerwatyw zapakowanych w foliowe opakowania w czarnym kolorze.

 

Bez lateksu – bez ograniczeń

Prezerwatywy Skyn Original to rewolucja na rynku środków antykoncepcyjnych dla mężczyzn. Zostały wyprodukowane z nowoczesnego materiału Skynfeel – poliizoprenu. W ich składzie nie ma naturalnego kauczuku, dlatego mogą być stosowane przez osoby uczulone na lateks. To jednak niejedyna zaleta tego materiału. Jego zastosowanie w produkcji produktów Unimil sprawia, że doznania seksualne zyskują nowy wymiar i są bardziej intensywne i naturalne. Prezerwatywy z serii Skyn Original są tak miękkie, delikatne i wygodne, że szybko zapomina się, że ma się je na skórze. Aby zapewnić maksymalną rozkosz partnerom, prezerwatywy zostały pokryte środkiem nawilżającym o długotrwałym działaniu. Mimo że w ich składzie nie ma lateksu, są równie wytrzymałe, a jednocześnie cieńsze i bardziej dopasowane do skóry. Ich stosowanie to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Wszystkie produkty z serii Unimil Skyn Original są poddawane regularnym testom elektronicznym, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości.

 

Data ważności 3 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

 

SKY-ORI-10-5

Opis

Materiał prezerwatywy
Nielateksowe (Poliizopren)
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
53 mm (M)
Długość prezerwatywy
180 mm
Rodzaj prezerwatywy
Klasyczne
Nielateksowe
Ilość prezerwatyw
50 szt.
Opakowanie
Zestawy
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: