• -11,20 zł

Unimil SKYN Elite 36 sztuk - prezerwatywy nielateksowe ultracienkie

Prezerwatywy SKYN® Elite to rozwiązanie dla tych, którzy szukają maksymalnej delikatności i niemal niewyczuwalnej ochrony podczas intymnych chwil. Wykonane z nowoczesnego materiału SKYNFEEL®, charakteryzują się wyjątkowo cienką strukturą – aż o 20% cieńszą niż SKYN® Original. Dzięki temu gwarantują jeszcze bliższy kontakt i wrażenie naturalnej bliskości, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Materiał bez lateksu sprawia, że prezerwatywy są odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą lub alergią na lateks. Zastosowanie delikatnego środka nawilżającego dodatkowo zwiększa komfort i przyjemność użytkowania. Idealne dopasowanie, szerokość 53 mm i klasyczny kształt ze zbiorniczkiem to cechy, które czynią SKYN® Elite doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się wyjątkowym komfortem i niezapomnianymi wrażeniami.

Informacje:

✅ ultracienkie i delikatne

✅ nielateksowe

✅ średnica: 53 mm, długość: 180 mm

✅ przezroczysta

✅ pokryte środkiem nawilżającym 

✅ poliizopren

✅ zakończona zbiorniczkiem

✅ data ważności 2 – 4 lata

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Prezerwatywy SKYN Producent: SURETEX Limited. Upoważniony przedstawiciel i podmiot prowadzący reklamę: Unimil Sp. z.o.o.

SKY-ELI-36-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Nielateksowe (Poliizopren)
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
60 µm
Rozmiar prezerwatywy
53 mm (M)
Długość prezerwatywy
180 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Nielateksowe
Ilość prezerwatyw
36 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: