Durex Mutual Pleasure (Performax Intense) – prezerwatywy przedłużające stosunek

Kartonik 16 szt.

 

Durex Mutual Pleasure (Performax Intense) to prezerwatywy przedłużające stosunek, które stworzone zostały z myślą o doznaniach obojga partnerów. Zastosowane rozwiązania pozwalają wspólnie osiągnąć orgazm i wzmocnić przeżycia. Testowane dermatologicznie oraz elektronicznie, przezroczyste prezerwatywy opóźniające wytrysk, wykonano z naturalnej gumy lateksowej. Posiadają nominalną szerokość 56 mm, długość około 195 mm, grubość 65 μm oraz ułatwiający założenie kształt Easy-On, który jednocześnie zapewnia naturalne wrażenia. Zastosowana przez producenta specjalna technologia pozwala ponadto spędzać wspólne chwile w towarzystwie przyjemnego zapachu.

 

Informacje:

 zawierają 5 % benzokainę opóźniającą wytrysk

 wzmagające doznania prążki i wypustki

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Większa przyjemność dla niej i dla niego

Prezerwatywy Durex Performax Intense  posiadają strategicznie rozmieszczone prążki i wypustki. Zastosowano je, by zwiększyć poziom stymulacji pochwy i tym samym zintensyfikować głębię kobiecych doznań. Dodatkowa stymulacja ukierunkowana jest na  punkt G oraz wrażliwe miejsca znajdujące się zarówno na przedniej, jak i tylnej oraz bocznych ściankach pochwy. Wypustki i prążki, które umieszczono bliżej zakończenia prezerwatywy, służą do dogłębnej stymulacji, natomiast te ulokowane z przodu mają za zadanie pobudzać wejście do pochwy wraz z łechtaczką.

Prezerwatywy opóźniające wytrysk pozwalają wyrównywać tempo i czas osiągania spełnienia seksualnego obojga partnerów. 5 %-owa benzokaina pokrywająca ścianki od wewnątrz ma umożliwić zwolnienie rytmu i pozwolić mężczyźnie na kontrolowanie wytrysku, a tym samym  przedłużenie stosunku.

 

Durex quality

 

Data ważności 3 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

DUR-MUP-16-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Przedłużające stosunek
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
16 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: