Durex Mutual Pleasure (Performax Intense) – prezerwatywy przedłużające stosunek

Kartonik 16 szt.

 

Durex Mutual Pleasure (Performax Intense) to prezerwatywy przedłużające stosunek, które stworzone zostały z myślą o doznaniach obojga partnerów. Zastosowane rozwiązania pozwalają wspólnie osiągnąć orgazm i wzmocnić przeżycia. Testowane dermatologicznie oraz elektronicznie, przezroczyste prezerwatywy opóźniające wytrysk, wykonano z naturalnej gumy lateksowej. Posiadają nominalną szerokość 56 mm, długość około 195 mm, grubość 65 μm oraz ułatwiający założenie kształt Easy-On, który jednocześnie zapewnia naturalne wrażenia. Zastosowana przez producenta specjalna technologia pozwala ponadto spędzać wspólne chwile w towarzystwie przyjemnego zapachu.

 

Informacje:

 zawierają 5 % benzokainę opóźniającą wytrysk

 wzmagające doznania prążki i wypustki

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Większa przyjemność dla niej i dla niego

Prezerwatywy Durex Performax Intense  posiadają strategicznie rozmieszczone prążki i wypustki. Zastosowano je, by zwiększyć poziom stymulacji pochwy i tym samym zintensyfikować głębię kobiecych doznań. Dodatkowa stymulacja ukierunkowana jest na  punkt G oraz wrażliwe miejsca znajdujące się zarówno na przedniej, jak i tylnej oraz bocznych ściankach pochwy. Wypustki i prążki, które umieszczono bliżej zakończenia prezerwatywy, służą do dogłębnej stymulacji, natomiast te ulokowane z przodu mają za zadanie pobudzać wejście do pochwy wraz z łechtaczką.

Prezerwatywy opóźniające wytrysk pozwalają wyrównywać tempo i czas osiągania spełnienia seksualnego obojga partnerów. 5 %-owa benzokaina pokrywająca ścianki od wewnątrz ma umożliwić zwolnienie rytmu i pozwolić mężczyźnie na kontrolowanie wytrysku, a tym samym  przedłużenie stosunku.

 

Durex quality

 

Data ważności 3 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

5052197053104

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometr)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Przedłużające stosunek
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
16 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: