Prezerwatywy Durex Feel Thin XL:

Większe prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego.

Kartonik 3 szt.

 

Durex Feel Thin XL to powiększone prezerwatywy zapewniające maksymalną wygodę podczas zbliżenia. Jeśli klasyczne prezerwatywy są zbyt ciasne i potrzebujesz większego rozmiaru, sięgnij po Durex Feel Thin i ciesz się intymnymi chwilami we dwoje. Dodatkowa ilość lubrykantu na bazie silikonu, to gwarancja idealnego nawilżenia. Ich kształt Easy-on sprawia, że są bardzo łatwe w założeniu. To właśnie nieodpowiedni dobrany rozmiar lub złe założenie prezerwatywy stanowią najczęstsze powody zmniejszenia jej skuteczności. Durex Feel Thin XL to definicja komfortu i bezpieczeństwa. Wszystkie prezerwatywy Durex przechodzą elektroniczne testy, a każda seria musi zdać 5 testów jakości. 

Rozmiary prezerwatyw, jakich używamy mają niebagatelne znacznie. Używając zbyt małych prezerwatyw, podnosisz ryzyko uszkodzenia oraz ograniczenia doznań. Wybierając Durex Feel Thin Extra Large XL, gwarantujesz sobie komfort, wygodę i nie ograniczasz bezcennych bodźców i kontaktu z partnerem. Co więcej, Feel Thin zostały ulepszone o dodatkową porcję lubrykantu opartego na całkowicie bezpiecznym silikonie.

 

Informacje:

 rozmiar XL

 dodatkowa ilość silikonowego żelu

 średnica: 57 mm, długość: 220 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 naturalna guma lateksowa

 przezroczysta

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Prezerwatywa o średnicy 57 mm

Durex Feel Thin gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia. Średnica prezerwatywy to aż 57mm. Dzięki nim możesz odczuwać przyjemność i swobodę, jakiej nie doznajesz w standardowym rozmiarze prezerwatyw. Miej zawsze pod ręką i ciesz się intensywnością doznań i niezapomnianymi chwilami z drugą połową.

Durex quality

 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

5900627095623

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometr)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
57 mm (L)
Długość prezerwatywy
223 mm
Rodzaj prezerwatywy
Duże – rozmiar XL
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: