Prezerwatywy Durex Feel Thin XL:

Większe prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego.

Kartonik 3 szt.

 

Durex Feel Thin XL to powiększone prezerwatywy zapewniające maksymalną wygodę podczas zbliżenia. Jeśli klasyczne prezerwatywy są zbyt ciasne i potrzebujesz większego rozmiaru, sięgnij po Durex Feel Thin i ciesz się intymnymi chwilami we dwoje. Dodatkowa ilość lubrykantu na bazie silikonu, to gwarancja idealnego nawilżenia. Ich kształt Easy-on sprawia, że są bardzo łatwe w założeniu. To właśnie nieodpowiedni dobrany rozmiar lub złe założenie prezerwatywy stanowią najczęstsze powody zmniejszenia jej skuteczności. Durex Feel Thin XL to definicja komfortu i bezpieczeństwa. Wszystkie prezerwatywy Durex przechodzą elektroniczne testy, a każda seria musi zdać 5 testów jakości. 

Rozmiary prezerwatyw, jakich używamy mają niebagatelne znacznie. Używając zbyt małych prezerwatyw, podnosisz ryzyko uszkodzenia oraz ograniczenia doznań. Wybierając Durex Feel Thin Extra Large XL, gwarantujesz sobie komfort, wygodę i nie ograniczasz bezcennych bodźców i kontaktu z partnerem. Co więcej, Feel Thin zostały ulepszone o dodatkową porcję lubrykantu opartego na całkowicie bezpiecznym silikonie.

 

Informacje:

 rozmiar XL

 dodatkowa ilość silikonowego żelu

 średnica: 57 mm, długość: 220 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 naturalna guma lateksowa

 przezroczysta

 zakończona zbiorniczkiem 

 

Prezerwatywa o średnicy 57 mm

Durex Feel Thin gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia. Średnica prezerwatywy to aż 57mm. Dzięki nim możesz odczuwać przyjemność i swobodę, jakiej nie doznajesz w standardowym rozmiarze prezerwatyw. Miej zawsze pod ręką i ciesz się intensywnością doznań i niezapomnianymi chwilami z drugą połową.

Durex quality

 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-FTX-3-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
57 mm (L)
Długość prezerwatywy
223 mm
Rodzaj prezerwatywy
Duże – rozmiar XL
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: