Prezerwatywy Durex Feel Thin, Fetherlite Elite – 18 sztuk

Chcesz mieć zagwarantowane poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie być blisko swojego partnera jak nigdy dotąd? Chcesz poczuć czułość, przyjemność i pewność podczas każdego stosunku? Sprawdź prezerwatywy Durex Feel Thin Fetherlite Elite dostępne w dużym opakowaniu mieszczącym aż 18 sztuk. Te ultracienkie prezerwatywy zagwarantują Ci wyjątkową bliskość, perfekcyjne dopasowanie i wrażliwość na bodźce

Te prezerwatywy stworzone są przede wszystkim dla amatorów mocnych wrażeń. Zastosowana w nich ultracienki lateks sprawia, że są to jedne z najcieńszych prezerwatyw Durex na rynku. Mimo to prezerwatywy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i zapewniają pełną ochronę. Doznania zwiększa również dodatkowa ilość środka nawilżającego, który pokrywa ścianki, zwiększając komfort obojga partnerów. Prezerwatywy są wykonana z naturalnego lateksu. Ich wymiary to 205mm długości, 56mm średnicy i 0.055 mm grubości ścianek. Są przezroczyste i posiadają zbiorniczek na spermę. Zastosowano w nich również specjalną technologię "easy-on". Dzięki niej prezerwatywa jest łatwa do założenia, co doceniają użytkownicy. 

Prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego idealnie sprawdzą się u doświadczonych, świadomych swoich ciał partnerów, którzy wiedzą czego chcą, jak i u eksperymentatorów, którzy chcą odkrywać siebie nawzajem. Co najważniejsze, oprócz doznań, zapewniają niezawodną ochronę i bezpieczeństwo.

Informacje:

 jedne z najcieńsze prezerwatywy z dostępnych modeli Durex

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 dodatkowa ilość środka nawilżającego

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-FTE-18-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
190 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Ilość prezerwatyw
18 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: