Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 270,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Opakowania zbiorcze

Prezerwatywy - duże opakowania

Potrzebujesz dużej ilości prezerwatyw? Nie przepadasz za częstymi zakupami? Produkty z kategorii prezerwatywy w dużych opakowaniach to zatem doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Znajdziesz tu opakowania zbiorcze od 100 sztuk w oryginalnie zapakowanych paczkach oraz zaskakująco niskiej cenie, ustalonej w myśl zasady – kupuj więcej, płać mniej! Tak duże opakowania to również niezwykle korzystna opcja dla osób, które od wielu lat są wierne jednemu typowi prezerwatyw i nie mają zamiaru przysłowiowo „zamieniać go na nowszy model”.

 Prezerwatywy w dużych opakowaniach, zawierające ponad 100 sztuk

W naszym bogatym asortymencie znajdują się zarówno opakowania prezerwatyw rozgrzewających, prążkowanych oraz z wypustkami, znacznie potęgujących doznania, jak i paczki zawierające ponad 100 sztuk prezerwatyw, zapewniających zwiększoną ochronę, w dużych rozmiarach oraz tych lepiej przylegających. Oferowane przez nas prezerwatywy to produkty powszechnie rozpoznawanych i cieszących się uznaniem Konsumentów marek, będących gwarantami najwyższej jakości. Prezerwatywy w tak dużych paczkach warto nabyć gdy masz już model idealny dla Ciebie, dzięki czemu masz pewność, że nie zabraknie Ci kondomów. Jesteś osobą bardzo aktywną seksualnie, a dotychczas robione przez Ciebie zakupy szybko się kończyły. To właśnie w tej kategorii znajdziesz prezerwatywy w najkorzystniejszych cenach, z prostego względu- im więcej tym taniej.

Prezerwatywy Durex, Skyn, Unimil w zbiorczych paczkach

Jedną z najpopularniejszych marek prezerwatyw jest bez wątpienia Durex. To właśnie w naszym sklepie znajdziesz prezerwatywy Durex w dużych opakowaniach, których zawartość przekracza 100 sztuk. Na stałe w naszej ofercie znajdują się takie kondomy Durex 144 sztuki: Basic, Anatomic, XL, Elite i Select. Jeśli więc jakiś z wymienionych rodzajów prezerwatywy jest twoim jednym z ulubionych to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć się w większe opakowania prezerwatyw dzięki którym jesteś w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy i nie martwić się, że twoje zapasy szybko się skończą. Oprócz tego znajdziesz u nas nielateksowe prezerwatywy Skyn stworzone z myślą o najbardziej naturalnych doznaniach, także w opakowaniach zbiorczych. Rodzimą marką prezerwatyw Skyn jest Unimil, który z kolei produkuje tylko i wyłącznie lateksowe prezerwatywy różnych rodzajów. Inną z popularnych marek dostępnych w tak dużych zestawach jest Pasante.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry