EXS

EXS - prezerwatywy i żele intymne

Marka EXS to przede wszystkim świetnej jakości prezerwatywy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań w sypialni to takie produkty jak EXS Glow (prezerwatywy świecące w ciemności), EXS Cola, Bubblegum, Chocolate (smakowe prezerwatywy) z pewnością przypadną ci do gustu. Znajdziesz u nas także bardziej powszechne prezerwatywy, gdyż EXS produkuje też te. Ponad to w naszej ofercie znajdują się również lubrykanty EXS zarówno na bazie wody, jaki i silikonu o różnych właściwościach.

EXS prezerwatywy i lubrykanty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach

EXS to firma z Wielkiej Brytanii, zajmująca się produkcją prezerwatyw od 1993 roku. Wszystkie dystrybuowane przez EXS prezerwatywy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, co sprawia, że nie odbiegają od światowych, renomowanych marek. Lubrykanty i prezerwatywy EXS zwracają uwagę z jeszcze jednego, istotnego powodu – smaków i zapachów. Dostępne są zarówno prezerwatywy o dość popularnym aromacie gumy balonowej, jak i niecodziennym smaku gorącej czekolady, Coli czy sorbetu truskawkowego.

Prezerwatywy EXS

Równie atrakcyjnymi modelami są EXS wykonane z czarnego lateksu, prezerwatywy świecące w ciemności, sprzedawane w wielu różnorodnych kolorach, a także zapakowane w zabawny sposób EXS Smiley Face. Oczywiście firma produkuje również standardowe wersje prezerwatyw, wydłużające stosunek, w dużym rozmiarze, super cienkie, prążkowane i z wypustkami, a także zapewniające dodatkową ochronę dzięki grubszym ściankom. Zachęcamy do zakupu prezerwatyw EXS właśnie w naszym sklepie internetowym.

Lubrykanty EXS

Exs to nie tylko świetnej jakości prezerwatywy w dobrych cenach, ale także żele intymne. Marka EXS produkuje zarówno klasyczne lubrykanty, jak i te o specjalnych właściwościach. Lubrykanty zostały stworzone, aby nawilżać miejsca intymne podczas stosunku i wykluczyć nieprzyjemne tarcie. Jednak obecne lubrykanty EXS mogą pełnić inne ciekawe funkcje. W ofercie naszego sexshopu znajdziesz żele smakowe, chociażby w ciekawym smaku czekolady. Ponadto lubrykanty EXS, takie jak EXS Dealy potrafią przedłużać stosunek. Oczywiście dostępne są także klasyczyne lubrykanty na bazie wody oraz silikonu. 

czytaj więcej
czytaj mniej