Filtruj według

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 270,00 zł

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Grubość ścianek (w mikrometrach)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Nielateksowe

Prezerwatywy nielateksowe - Skyn, Durex Real Feel, Pasante Unique

Prezerwatywy nielateksowe to świetny wybór zarówno dla osób z bardzo wrażliwą skórą, u których klasyczne prezerwatywy mogą wywoływać niechciane reakcje alergiczne, jak i dla każdej osoby która chce spróbować seksu z użyciem prezerwatywy wykonanej z innego materiału. Prezerwatywy nielateksowe mają bowiem wiele zwolenników, którzy po prostu raz spróbowali i korzystają do teraz, świetnym tego przykładem jest marka Skyn, która ma linie produktów składających się jedynie z prezerwatyw nielateksowych i cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród klientów. W naszym sex shopie znajdziesz wszystkie modele prezerwatyw Skyn, Durex Real Feel oraz ultra cienkie prezerwatywy nielateksowe w nieco większym rozmiarze - Pasante Unique.

Dlaczego właśnie prezerwatywy nielateksowe?

Prezerwatywy nielateksowe to jedna z najpowszechniej stosowanych metod antykoncepcji wykonanych najczęściej z poliizoprenu, materiału który jest alternatywą dla popularnego lateksu używanego w innych kondomach. To właśnie prezerwatywy nielateksowe zapewniają jedyne w swoim rodzaju naturalne doznania. Unikatowy proces produkcji oraz specjalny materiał - poliizopren nadają im wyjątkową naturalność, delikatność, lekkość, trwałość i odporność na znisczenie. Dodatkowo prezerwatywy nielateksowe, w niektórych modelach, jak chociażby Skyn Elite określić można jako ultra cienkie, dzięki czemu są prawie niewyczuwalne podczas zbliżenia. Kondomy z poliizoprenu, ze względu na to że nie zawierają lateksu to świetne rozwiązanie dla osób, które podczas kontaktu z nim mają niechciane reakcje alergiczne. Tak więc prezerwatywy nielateksowe to świetne rozwiązanie, zarówno dla poszukujących wyjątkowo naturalnych i w pełni bezpiecznych doznań, jak i dla tych osób u których klasyczne prezerwatywy wykonane z lateksu wywołują niechciane reakcje alergiczne.

Nielateksowe prezerwatywy Skyn

Jeśli mowa o prezerwatywach nielateksowych to zdecydowanym liderem w ich produkcji jest marka Skyn, która w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie prezerwatywy, do których produkcji nie wykorzystano lateksu. Nielateksowe prezerwatywy Skyn cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów, wpływ na to ma kilka czynników. Materiał wykorzystany do produkcji prezerwatyw Skyn noszący nazwę SkynFeel jest niezwykle elastyczny i trwały, cienki, a do tego bardzo miękki i delikatny dzięki jest w stanie dostarczyć największą ilość bodźców i intensywnych doznań podczas stosunku. Kondomy od Skyn poprzez swój anatomiczny kształt idealnie dopasowują się do ciała. Dodatkowo nawilżenie tych prezerwatyw sprawia też, że przyjemność z ich korzystania zwłaszcza. Nielateksowe prezerwatywy Skyn cieszą się niezwykłym zainteresowaniem wśród wszystkich użytkowników, również tych którzy nie mają problemów z korzystaniem z klasycznych prezerwatyw lateksowych.

Ultra cienkie prezerwatywy nielateksowe

W ofercie naszego sklepu z żelami intymnymi, prezerwatywami oraz gadżetami erotycznymi znajdziesz między innymi prezerwatywy Unimil SKYN Original (klasyczne nielateksowe prezerwatywy), SKYN Intense Feel (prezerwatywy z wypustkami i prążkami), Skyn Elite (bardzo cienkie prezerwatywy) oraz Durex Real Feel (klasyczne nielateksowe prezerwatywy od marki Durex), Pasante Unique (to jedne z najcieńszych prezerwatyw dostępnych na rynku w nieco większym rozmiarze). Zakupisz u nas prezerwatywy nielatksowe sprzedawane na sztuki, w kartonikach, pakowanych po 3 - 12 prezerwatyw oraz w zestawach, zawierających 25, 50 i 100 sztuk. Zachęcamy do zakupu klasycznych i ultra cienkich prezerwatyw nielateksowych właśnie w naszym sklepie internetowym.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

Durex Real Feel 3 szt. - prezerwatywy

Cena 13,95 zł
Availability: 118 In Stock

Marka Durex proponuje delikatne i cienkie prezerwatywy nielateksowe. Zapewniają one bliski kontakt między partnerami, naturalność, a przede wszystkim są odpowiednie dla alergików. Prezerwatywy posiadają: średnicę: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm.