Filtruj według

Materiał prezerwatywy

Materiał prezerwatywy

Grubość ścianek

Grubość ścianek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Grubość ścianek (w mikrometr)

Grubość ścianek (w mikrometr)

Rozmiar prezerwatywy

Rozmiar prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Długość prezerwatywy

Ilość prezerwatyw

Ilość prezerwatyw

Opakowanie

Opakowanie

Smak

Smak

Kolor

Kolor

Rodzaj prezerwatywy

Rodzaj prezerwatywy

Chłodzące i rozgrzewające

Prezerwatywy rozgrzewające i chłodzące

Pragniecie odmienić swoje dotychczasowe życie erotyczne? Chcecie doświadczyć czegoś nowego w Waszej sypialni? W naszym internetowym sklepie z lubrykantami, prezerwatywami i gadżetami erotycznymi oferujemy niezwykle szeroki wybór prezerwatyw chłodzących i rozgrzewających, pokrytych specjalnym lubrykantem, uwalniającym chłodny dreszczyk emocji lub sprawiającym uczucie lekkiego rozgrzania co gwarantuje niezapomniane wrażenia dla obojga partnerów.

Chłodzące i rozgrzewające prezerwatywy 

W obecnych czasach metoda antykoncepcji jaką są prezerwatywy to coś więcej niż bezpieczeństwo. Świetnym tego dowodem są chociażby posiadające wyjątkowe właściwości prezerwatywy rozgrzewające i chłodzące, które pozwolą skutecznie zablokować przedostanie się plemników do dróg rodnych kobiety i rezultacie uchronić przed niechcianą ciążą, a dodatkowo znacznie zintensyfikują odczuwalne doznania podczas trwania samego stosunku. Jeżeli nie lubisz monotonii w sypialni, a eksperymentowanie i próbowanie nowych rzeczy daje Ci frajdę to produkt idealny dla Ciebie. Prezerwatywy rozgrzewające powodują delikatne uczucie rozgrzania przez co stosunek jest jeszcze czulszy i bardziej odczuwalny. Z kolei prezerwatywy chłodzące sprawiają intymny dreszczyk emocji dla obojga partnerów.

Wybierz coś dla siebie - Durex Intense, Pasante Warming & Colling, Unimil Excitation Max

Prezerwatywy rozgrzewające i chłodzące produkowane są przez kilka renomowanych marek na świecie, wszystkie z tych właśnie topowych marek dostępne są w naszym sexshopie, znajdziesz tutaj produkty Durex, Pasante, Unimil oraz Skyn, spośród których na pewno wybierzesz prezerwatywy rozgrzewające lub powodujące uczucie mrowienia idealne dla Ciebie. Prezerwatywy Pasante Warming oraz Pasante Cooling wyposażone są w dodatkowe stymulujące prążki, które wzniosą stosunek na szczyt doznań. Z kolei Unimil Excitation Max i nielateksowe prezerwatywy Skyn Excitation posiadają wypustki na całej długości. Natomiast zdecydowanie najpopularniejsze spośród tych wszystkich Durex Intense zostały wyposażone w dodatkowe prążki i wypustki jednocześnie.

Prezerwatywy chłodzące oraz rozgrzewające

Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty, również prezerwatywy chłodzące i rozgrzewające, cechują się najwyższą jakością, gwarantowaną przez producentów – renomowane światowe marki oraz niezwykle atrakcyjną ceną. W naszym asortymencie znajdują się zarówno modele Durex, Skyn, Unimil, Pasante i EXS od klasycznych po nietypowe modele jak prezerwatywy rozgrzewające, czy chłodzące sprzedawane na sztuki, w kartonikach, pakowanych po 3 – 12 sztuk, a także w zestawach, zawierających od 25 do 100 prezerwatyw. Wypróbujcie modele chłodzące oraz rozgrzewające już dziś i poczujcie nowe doznania!

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

Unimil SKYN Selection + Senes 35 szt. -...

Cena 49,99 zł
Availability: 9986 In Stock

Zestaw 35 sztuk prezerwatyw bezlateksowych marki SKYN. Mix zawiera: • 10 szt. SKYN Intense Feel - z wypustkami, • 10 szt. SKYN Original - klasyczne, • 10 szt. SKYN Extra Nawilżane - dodatkowo nawilżone oraz • 5 szt. SKYN SENES - (z wypustkami, smakowe, cienkie, chłodzące i rozgrzewające). Średnica prezerwatyw wynosi 53 mm, natomiast długość 180 mm. Prezerwatywy nielateksowe zostały wykonane z poliizopren – idealne dla osób wrażliwych na lateks i nie tylko.