Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 289,00 zł

Postać

Postać

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Odpowiednie dla

Odpowiednie dla

Cecha specjalna

Cecha specjalna

Dolegliwości

Dolegliwości

Suplementy diety

Suplementy diety - kompleksowa pomoc dla zdrowia i urody

Szybkie tempo życia, długotrwały stres i brak odpowiednio zbilansowanej diety sprawiają, że współczesnemu człowiekowi coraz trudniej jest zadbać o utrzymanie kondycji i dobrego stanu zdrowia. Z pomocą przychodzą jednak skoncentrowane w swojej formie suplementy diety bogate w niezbędne witaminy i minerały, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania oraz inne cenne dla zdrowia składniki. Stosowanie tego typu preparatów to prosty i bezpieczny sposób, aby uzupełnić niedobory żywieniowe tym samym poprawiając swoje zdrowie urodę oraz witalność.

Odpowiednie suplementy diety - dobierz preparat do swoich potrzeb

Wiele suplementów diety to środki nakierowane na konkretne efekty. Najpopularniejsze z nich to chociażby preparaty na trawienia, w tym powszechnie używane w tym celu probiotyki, które odbudowują florę bakteryjną jelit i usprawniają proces syntezy składników z pożywienia. Często stosowane są również tabletki na odporność, zawierające w swoim składzie takie związki jak witamina C, witamina D, Cynk lub Selen o działaniu poprawiającym odpowiedź immunologiczną i wzmacniającym organizm. Chcą zadbać o lepszą pamięć i koncentrację także można sięgnąć po witaminy, minerały oraz inne składniki odpowiadające za te funkcje w organizmie lub wybrać już przygotowane preparaty, które pozwolą poprawić funkcjonowanie układu nerwowego. Dzięki wyselekcjonowanym składzie suplementów diety lub zagłębiając się działanie poszczególnych związków każda osoba może z łatwością dobrać preparat odpowiednio do swoich potrzeb.

Suplementy diety czyli odpowiedź na niedobory

Ponieważ działanie produktów tego typu opiera się na wysokiej zawartości witamin i minerałów lub wyciągów roślinnych o bogatym składzie, stanowi to gwarancję ich skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania. Po suplementy diety powinny sięgać przede wszystkim osoby narażone na niedobory mikro- i makroskładników, które mogą być spowodowane stosowaniem diety eliminacyjnej, używkami, intensywnymi treningami fizycznymi czy obciążeniem długotrwałym oddziaływaniem stresu. Warto stosować je również wtedy, kiedy odczuwamy wyraźne objawy ogólnego osłabienia czy braku koncentracji. Suplementy diety to środki, które bardzo często wspierają leczenie farmakologiczne, dlatego po konsultacji z lekarzem można przyjmować je także wspomagająco.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

ForMeds BICAPS ASHWAGANDHA - 60 kapsułek

Cena 53,49 zł
Availability: 10 In Stock

BICAPS ASHWAGANDHA zawiera ekstrakt z korzenia indyjskiego (ashwagandhy) z wysoką zawartością jego aktywnych składników - 29 mg witanolidów. Czysty skład - bez m.in. sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik z roślinnych surowców. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.