MY.SIZE Pro

MY.SIZE PRO - wybierz rozmiar prezerwatyw idealny dla Ciebie

Prezerwatywy produkowane "na miarę", jeden z 9 rozmiarów jest dla Ciebie, dla większego bezpieczeństwa i odczuwania. Prezerwatywy od MY SIZE PRO oferują Ci korzyści, których Ty zupełnie słusznie oczekujesz od prezerwatywy. To Twój garnitur do sexu uszyty na miarę. Odpowiednio dobrane do obwodu penisa, dostarczą bardziej naturalnych doznań. To jedyne takie prezerwatywy na rynku, które gwarantują najwyższy komfort oraz wygodę zakładania. Sprawdź i wybierz prezerwatywy MY SIZE PRO w rozmiarze dobranym specjalnie pod Ciebie, kliknij i pobierz miarkę MY.SIZE PRO.

Aplikacja pomiarowa dla prezerwatywy MY.SIZE PRO

Zeskanuj kod QR i skorzystaj z innowacyjnej aplikacji pomiarowej aby idealnie dopasować rozmiar prezerwatywy. 

MY.SIZE PRO QR

MY.SIZE PRO – Twój rozmiar prezerwatywy

MY.SIZE PRO jako jedyny producent prezerwatyw na świecie produkuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. W zależności od tego jakiego rozmiaru jest twój członek możesz wybrać swój „garnitur” szyty na miarę. Obwód członka można z powodzeniem zmierzyć za pomocą marki MY SIZE PRO i wybrać jeden spośród 9 dostępnych rozmiarów. Średnice poszczególnych rozmiarów różnią się od siebie 2-3mm dzięki czemu każdy jest w stanie dostosować rozmiar idealnie pod siebie. Rozmiary MY.SIZE PRO wyglądają następująco: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69 i 72 mm.

Poczuj jeszcze więcej z MY. SIZE PRO

Wybierając idealną prezerwatywę warto zwrócić uwagę na to jak szerokie są ścianki prezerwatywy, bowiem to świadczy o tym ile jesteś w stanie poczuć. MY.SIZE PRO to cienkie, prezerwatywy które pozwolą poczuć niezwykle bliskie i naturalne doznania Tobie i Twojej połówce. Szerokość ścianek prezerwatyw MY.SIZE PRO wynosi od 0.050 do 0.060 mm. Ściśle dopasowana i cienka prezerwatywa to gwarancja najbardziej intensywnych doznań podczas stosunku.

MY SIZE PRO – bezpieczna antykoncepcja

Rolą prezerwatywy jest skuteczna antykoncepcja i ochrona przed chorobami przenoszącymi się drogą płciową. Ich skuteczność w dużym stopniu zależy od tego jak zostanie dobrana i założona. Prezerwatywy MY.SIZE PRO ze względu na 9 dostępnych rozmiarów umożliwiają dobranie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy. Dzięki temu nie zsuwa się ona z członka oraz nie pęka. Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatyw jest właśnie dobranie nieodpowiedniego rozmiaru i niewłaściwe nałożenie jej na członka. Prezerwatywy od MY SIZE PRO są bardzo łatwe w zakładaniu, należy jedynie dobrać dobry rozmiar co do wielkości penisa i cieszyć się przyjemnymi chwilami z drugą połówką. MY.SIZE PRO są dodatkowo bardzo wytrzymałe, lateks z którego są produkowany jest równie dobrze sprawdzany, jak sama prezerwatywa przed wypuszczeniem do sprzedaży.

Prezerwatywy przyjemne dla skóry.

MY.SIZE PRO są prezerwatywami do których produkcji wykorzystuje się innowacyjny Lateks VYTEX. Dzięki zastosowaniu tego najwyższej klasy surowcu, zawierają one minimum 90% mniej białek lateksowych niż klasyczny lateks. To czyni je wolne od zanieczyszczeń oraz ubogie w jakiekolwiek alergeny. Seks w prezerwatywach MY.SIZE PRO jest jeszcze przyjemniejszy. Lateks VYTEX sprawia także, że prezerwatywy MY.SIZE PRO w znacznym stopniu pozbawione są zapachu podobnego do klasycznej prezerwatywy.

Lubrykant MY.SIZE PRO

Marka MY.SIZE PRO produkuje także lubrykant sygnowany swoim logiem. Jest to produkt klasy medycznej 2a. Do jego produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości składników. Sprawdzona receptura żelu intymnego od MY.SIZE PRO doskonale nawilża miejsca intymne i sprawia, że stosunek jest jeszcze przyjemniejszy. Lubrykant może być stosowany z prezerwatywą lub bez niej. Posiada nienaganne opinie klientów, przeszedł derma testy które zdał 5 gwiazdek. Jest on w pełni hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień skóry. Wszystkie składniki lubrykantu są wolne od mikroplastików, potwierdzone certyfikatami od dostawców. Żele intymny MY.SIZE PRO nie jest testowany na zwierzętach. Do produkcji opakowania wykorzystano zasobów odnawialnych i posiadają one wysoki stopień recyklingu. Lubrykant MY SIZE PRO tak jak w przypadku prezerwatyw, to sprawdzony i pewny wybór.

MY.SZIE PRO – najwyższa jakość i dbałość o środowisko

Produkcja prezerwatyw MY.SIZE PRO zaczyna się od dobrania wysokiej jakości surowca. W tym wypadku marka postanowiła na świetnej jakości produkt, jakim jest Lateks VYTEX. Zanim zostanie wypuszczony do sprzedaży i użyty do produkcji musi on pomyślnie przejść szereg testów. Prawa pracownicze oraz warunki pracy dostawcy podlegają regularnym kontrolą i są zgodne z IAO-Międzynarodową Organizacją Pracy. Następnie zaczyna się produkcja prezerwatyw MY.SIZE PRO, która na każdym etapie jest skrupulatnie sprawdzana. Wszystkie produkty MY SIZE PRO są zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG, dodatkowo zostają opatrzone znakiem CE. Prawa pracownicze oraz warunki pracy dostawcy są pod ciągłą kontrolą. MY.SIZE PRO zachowuje także środki ochrony środowiska, a ich zróżnicowany rozwój procesu produkcyjnego jest regularnie kontrolowany i stale zgodny z międzynarodową normą ISO 14001. Jest ona gwarantem ciągłej poprawy efektywności środowiskowej procesu produkcyjnego.

MY.SIZE PRO - dla Vegan i Eko

Prezerwatywy MY SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, przez co są przyjazne dla Vegan.

W 2021 ponad 60% energii koniecznej do wyprodukowania produktów MY.SIZE PRO pochodziło z odnawialnych źródeł energii. Firma przestrzega także rygorystycznego schematu recyklingu wody oraz zagospodarowania wód gruntowych.

czytaj więcej
czytaj mniej