Prezerwatywy MY.SIZE Pro 49 mm:

Kartonik 10 szt.

 

MY.SIZE PRO są przeznaczone dla mężczyzn poszukujących prezerwatywy idealnie dopasowanej do wielkości swojego penisa. W prezentowanej wersji MY.SIZE PRO 49 mm znajdują się prezerwatywy rekomendowane dla obwodu penisa wynoszącego 10-11 cm (we wzwodzie). Kartonowe pudełko zawiera 10 sztuk zapakowanych pojedynczo prezerwatyw.

MY. SIZE 49 mm polecane do obwód penisa od 10 do 11 cm (w wzwodzie).

 

Informacje:

cienkie - ściśle przylegające

 średnica: 49 mm, długość: 165 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 do obwodu penisa 10 - 11 cm (w wzwodzie)

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 przyjazne dla Vegan

Rozmiar ma znaczenie

MY.SIZE PRO 49 mm to klasyczne, przezroczyste prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem. Zostały wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Dla większego komfortu każda prezerwatywa jest pokryta środkiem nawilżającym ułatwiającym penetrację. MY.SIZE PRO powstały z myślą o maksymalnej przyjemności podczas uprawiania seksu. Jest to prawdziwa rewolucja na rynku środków antykoncepcyjnych dla mężczyzn. Prezerwatywy tej marki są perfekcyjnie dopasowane do obwodu męskiego członka, dzięki czemu korzystanie z nich pozwala czerpać prawdziwą przyjemność i satysfakcję z każdego zbliżenia. Można powiedzieć, że są wręcz „uszyte na miarę” dla każdego mężczyzny. Odpowiednie dopasowanie rozmiaru prezerwatywy jest niezwykle ważne, ponieważ zbyt mała lub zbyt duża może powodować frustrację i obawę przed pęknięciem lub zsunięciem się z członka. Rozmiary prezerwatyw MY.SIZE PRO stworzone są  w 7 rozmiarach przeznaczonych do obwodu penisa od 47 do 69 mm, dlatego każdy mężczyzna może wybrać idealny dla siebie produkt. Prezerwatywy mogą być stosowane w każdym rodzaju seksu. Przechodzą szereg testów, które są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności w każdej sytuacji intymnej.

 

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

 

Do pobranie Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

 

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

 

4025838410490

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometr)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
49 mm (S)
Długość prezerwatywy
165 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Przylegające – rozmiar XS
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (817.01k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: