Prezerwatywy ściśle dopasowane MY.SIZE Pro 49 mm - 10 szt.

MY.SIZE PRO są przeznaczone dla mężczyzn poszukujących prezerwatywy idealnie dopasowanej do wielkości swojego penisa. W prezentowanej wersji MY.SIZE PRO 49 mm znajdują się prezerwatywy rekomendowane dla obwodu penisa wynoszącego 10-11 cm (we wzwodzie). Kartonowe pudełko zawiera 10 sztuk zapakowanych pojedynczo prezerwatyw.

MY. SIZE 49 mm polecane do obwód penisa od 10 do 11 cm (w wzwodzie).

Informacje:

 cienkie - ściśle przylegające

 średnica: 49 mm, długość: 165 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 do obwodu penisa 10 - 11 cm (w wzwodzie)

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 przyjazne dla Vegan

Dobierz idealny rozmiar prezerwatywy.

MY.SIZE PRO 49 mm to klasyczne, przezroczyste prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem. Zostały wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Dla większego komfortu każda prezerwatywa jest pokryta środkiem nawilżającym ułatwiającym penetrację. MY.SIZE PRO powstały z myślą o maksymalnej przyjemności podczas uprawiania seksu. Jest to prawdziwa rewolucja na rynku środków antykoncepcyjnych dla mężczyzn. Prezerwatywy tej marki są perfekcyjnie dopasowane do obwodu męskiego członka, dzięki czemu korzystanie z nich pozwala czerpać prawdziwą przyjemność i satysfakcję z każdego zbliżenia. Można powiedzieć, że są wręcz „uszyte na miarę” dla każdego mężczyzny. Odpowiednie dopasowanie rozmiaru prezerwatywy jest niezwykle ważne, ponieważ zbyt mała lub zbyt duża może powodować frustrację i obawę przed pęknięciem lub zsunięciem się z członka. Rozmiary prezerwatyw MY.SIZE PRO stworzone są  w 7 rozmiarach przeznaczonych do obwodu penisa od 47 do 69 mm, dlatego każdy mężczyzna może wybrać idealny dla siebie produkt. Prezerwatywy mogą być stosowane w każdym rodzaju seksu. Przechodzą szereg testów, które są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności w każdej sytuacji intymnej.

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Aplikacja pomiarowa dla prezerwatywy MY.SIZE PRO:

Zeskanuj kod QR i skorzystaj z innowacyjnej aplikacji pomiarowej aby idealnie dopasować rozmiar prezerwatywy. 

MY.SIZE PRO QR

Możesz też skorzystać z tradycyjnej miarki. Do pobranie: Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

MSP-49-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
49 mm (S)
Długość prezerwatywy
165 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Przylegające – rozmiar XS
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (597.4k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: