Prezerwatywy Durex Classic klasyczne 3 sztuki

Durex Classic to idealny wybór dla wszystkich osób, które upodobały sobie klasyczny kształt oraz standardową grubość ścianek. Doskonale dopasowujące się do ciała prezerwatywy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ochronę w czasie zbliżenia. Dzięki zastosowaniu kształtu easy-on charakteryzują się wysoką łatwością zakładania, co przekłada się na komfort współżycia z partnerką bądź partnerem. Wszystkie prezerwatywy Durex zostały przetestowane dermatologicznie, nie podrażniają i są bezpieczne w stosowaniu.

Anatomiczny kształt i wzbogacone doznania

Durex Classic to jedne z najczęściej wybieranych prezerwatyw na rynku. Dzięki wysokiej jakości przezroczystej gumie lateksowej zapewniają maksymalne doznania podczas stosunku. Zostały pokryte delikatnym lubrykantem w postaci środka nawilżającego, który przyczynia się do zwiększenia przyjemności w trakcie zbliżenia. Prezerwatywy Classic można stosowa  również w zestawie z żelami intymnymi Durex.

Najnowsza technologia zastosowana przy ich produkcji powoduje, że zapach gumy lateksowej jest o wiele delikatniejszy i mniej wyczuwalny. Nie wpływa zatem na doznania i pozwala w pełni cieszyć się towarzystwem partnera. Na końcu każdej prezerwatywy znajduje się wygodny zbiorniczek. Z uwagi na swój klasyczny kształt oraz łatwość zakładania, prezerwatywy Durex Classic to uniwersalne rozwiązanie.

Informacje:

 klasyczne

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

Data ważności 3 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-CLA-3-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Klasyczne
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: