Durex Perfect Gliss 10 sztuk - pogrubiane, nawilżane prezerwatywy

Stworzone z myślą o osobach, dla których kluczowa jest gwarancja pełnego bezpieczeństwa, Durex Perfect Gliss to prezerwatywy spełniające najwyższe oczekiwania. Spośród konkurencji wyróżniają się zwiększoną grubością oraz obfitą ilością silikonowego lubrykantu, co przekłada się na większe poczucie pewności oraz absolutny komfort. Durex Perfect Gliss zachowują balans między wygodą, a pewnym trzymaniem pozwalając na swobodę ruchu i naturalne odczucia.

Informacje: 

✅ zwiększona ochrona - grubsze ścianki

✅ średnica: 56 mm, długość: 195 mm, grubość ścianek: 0.080 mm 

✅ przezroczysta

✅ "easy-on", łatwa do nałożenia

✅ pokryte środkiem nawilżającym

✅ naturalna guma lateksowa 

✅ zakończona zbiorniczkiem 

✅ data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy Durex Perfect Gliss to nowe wydanie Durex Extra Safe z dodatkiem środka nawilżającego. Zastosowanie grubszych ścianek pokrytych lubrykantem minimalizuje ryzyko uszkodzeń lub rozerwań. W zestawie znajduje się instrukcja korzystania z Durex Perfect Gliss, gdzie krok po kroku dowiesz się jak efektywnie założyć prezerwatywę. Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Prezerwatywy Durex. Producent: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited Upoważniony przedstawiciel: RB NL Brands B.V. Podmiot prowadzący reklamę: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

DUR-PEG-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Grubsze
Grubość ścianek (w mikrometrach)
80 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
195 mm
Rodzaj prezerwatywy
Pogrubiane - zwiększona ochrona
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: