Durex Pleasuremax 3 szt. – prezerwatywy prążkowane z wypustkami

Przedstawiamy prezerwatywy Durex Pleasuremax – zestaw trzech prezerwatyw prążkowanych, które pomogą Ci odkryć bliskość na nowo. Zastosowanie wypustek zapewnia maksymalne wrażenia, które urozmaicą  życie seksualne. Wyjątkowe rozłożenie wypustek i prążek pozwala zwiększyć doznania i uzyskać pełną satysfakcję ze zbliżenia. Prezerwatywy prążkowane umożliwiają osiągnięcie wyjątkowej i intensywnej penetracji oraz poczucia spełnienia. Zaskocz swoją partnerkę wyjątkowymi odczuciami, które pobudzą jej wszystkie zmysły!

Prezerwatywy z wypustkami i prążkami 

Prezerwatywy prążkowane Durex Pleasuremax są prezerwatywami typu "easy- on" –  łatwymi do założenia, co zdecydowanie podnosi komfort użytkowania i sprawdza się w każdej intymnej sytuacji. Prezerwatywy Durex pokryte są środkiem nawilżającym, który ułatwia zbliżenie i zwiększa przyjemność, a także posiadają praktyczny zbiorniczek. Wygoda stosowania, bezpieczeństwo i dodatkowe doznania sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć w swojej sypialni. To doskonały sposób na wprowadzenie zupełnie nowej jakości do życia intymnego oraz odkrycia innego wymiaru rozkoszy. 

Średnica prezerwatywy to 56mm, długość 205mm. Grubość lateksu wynosi 0,070mm, co dodatkowo potęguje doznania ponieważ prezerwatywa jest prawie niewyczuwalna. Poznaj wrażenia, jakie mogą zapewnić Ci prążkowane Durex Pleasuremax!

Informacje:

 wzmagające doznania prążki i wypustki

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczysta

 "easy-on", łatwa do nałożenia

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO

DUR-PLE-3-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: