Durex Intense 3 szt. – prezerwatywy prążkowane z żelem stymulującym

Poznaj prezerwatywy, które nie tylko zadbają o Twoje bezpieczeństwo,  lecz także zwiększą odczuwaną rozkosz – prezerwatywy prążkowane Durex Intense Orgasmic. 

Prezerwatywy te wyróżniają się na tle innych oferowanych produktów na rynku. Zapewniają intensywniejsze odczuwanie orgazmu, ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. Są to prezerwatywy prążkowane i nawilżane żelem stymulującym Desirex. Co więcej posiadają specjalne wypustki, które dostarczają jeszcze więcej rozkoszy. Ich największą zaletą jest lubrykant, który ma działanie rozgrzewająco-chłodzące i mrowiące, co pozwala na odczucie wielu nowych bodźców i intensywną stymulację. Dostępne są w standardowych rozmiarach: średnica – 56 mm, długość – 205 mm, grubość ścianek – 0,070 mm. Połączenie tych wszystkich opcji sprawi, że stosunek będzie lepszy niż kiedykolwiek. 

Prezerwatywy Durex Intense Orgasmic – spotęgowanie doznań 

Prezerwatywy Durex Intense Orgasmic nie tylko stanowią skuteczną formę antykoncepcji, ale także wzmacniają i ułatwiają osiągnięcie orgazmu. Ten innowacyjny produkt pozwoli Wam odkryć Wasze ciała na nowo i doświadczać wyjątkowych doznań cielesnych. Prezerwatywy Durex Intense Orgasmic posiadają wiele właściwości, które mogą urozmaicić życie seksualne. Większość z nich znacząco wpływa na odczuwanie przyjemności ze stosunku, komfort stosowania i bezpieczeństwo – wymienić można chociażby wygodny zbiorniczek znajdujący się na końcu każdej prezerwatywy i dodatkowy żel nawilżający. 

Informacje:

  pokryte żelem stymulującym Desirex

 o stymulującej powierzchni z prążkami i wypustkami

 średnica: 56 mm, długość: 205 mm, grubość ścianek: 0.070 mm

 przezroczyste

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem

Data ważności 2 – 4 lata. 

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

DUR-INT-3-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
205 mm
Rodzaj prezerwatywy
Chłodzące, rozgrzewające
Prążkowane, z wypustkami
Ilość prezerwatyw
3 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: