Prezerwatywy MY.SIZE Pro 47 mm:

Kartonik 10 szt.

MY.SIZE PRO powstały w odpowiedzi na oczekiwania mężczyzn. To produkt przeznaczony dla przedstawicieli płci męskiej, którzy szukają prezerwatywy odpowiednio dopasowanej do członka i jednocześnie gwarantującej naturalne doznania. W prezentowanej ofercie znajdują się prezerwatywy polecane do penisów o obwodzie wynoszącym we wzwodzie 9,5–10 cm. W kartonowym pudełku jest 10 sztuk prezerwatyw (umieszczonych pojedynczo w foliowych opakowaniach).

MY. SIZE 47 mm polecane do obwód penisa od 9,5 do 10,0 cm (w zwodzie).

Informacje:

  • cienkie - ściśle przylegające
  • średnica: 47 mm, długość: 165 mm, grubość ścianek: 0.055 mm
  • do obwodu penisa 9,5 - 10 cm (w wzwodzie)
  • przezroczysta
  • pokryte środkiem nawilżającym
  • naturalna guma lateksowa
  • zakończona zbiorniczkiem
  • przyjazne dla Vegan

Prezerwatywy w Twoim rozmiarze

MY.SIZE PRO 47 mm są wykonane z przezroczystej i naturalnej gumy lateksowej. To klasyczne prezerwatywy o cylindrycznym kształcie zakończone zbiorniczkiem. Aby zwiększyć komfort i ułatwić nałożenie prezerwatyw zostały one pokryte bezpiecznym środkiem o działaniu nawilżającym. MY.SIZE PRO to innowacyjny produkt wśród męskich środków antykoncepcyjnych. W portfolio marki znajduje się aż 7 rodzajów prezerwatyw przeznaczonych dla obwodu penisa od 47 do 69 mm. Rozmiary prezerwatyw MY.SIZE PRO powstały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podczas seksu dla każdego mężczyzny. W końcu nie ma nic bardziej frustrującego podczas zbliżenia niż myślenie o zbyt ciasnej lub zbyt luźnej prezerwatywie. Odpowiednie dopasowanie prezerwatywy do członka jest gwarancją skuteczności przed nieplanowaną ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dobrane pod względem rozmiaru prezerwatywy zapewniają naturalne doznania i pozwalają czuć się pewnie podczas każdego rodzaju kontaktu seksualnego.

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Do pobranie Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

4025838410476

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometr)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
47 mm (XS)
Długość prezerwatywy
165 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Przylegające – rozmiar XS
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (817.01k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: