Prezerwatywy ściśle dopasowane MY.SIZE Pro 47 mm - 10 szt.

MY.SIZE PRO powstały w odpowiedzi na oczekiwania mężczyzn. To produkt przeznaczony dla przedstawicieli płci męskiej, którzy szukają prezerwatywy odpowiednio dopasowanej do członka i jednocześnie gwarantującej naturalne doznania. W prezentowanej ofercie znajdują się prezerwatywy polecane do penisów o obwodzie wynoszącym we wzwodzie 9,5–10 cm. W kartonowym pudełku jest 10 sztuk prezerwatyw (umieszczonych pojedynczo w foliowych opakowaniach).

MY. SIZE 47 mm polecane do obwód penisa od 9,5 do 10,0 cm (w zwodzie).

Informacje:

 cienkie - ściśle przylegające

 średnica: 47 mm, długość: 165 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 do obwodu penisa 9,5 - 10 cm (w wzwodzie)

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem

 przyjazne dla Vegan

Prezerwatywy w Twoim rozmiarze.

MY.SIZE PRO 47 mm są wykonane z przezroczystej i naturalnej gumy lateksowej. To klasyczne prezerwatywy o cylindrycznym kształcie zakończone zbiorniczkiem. Aby zwiększyć komfort i ułatwić nałożenie prezerwatyw zostały one pokryte bezpiecznym środkiem o działaniu nawilżającym. MY.SIZE PRO to innowacyjny produkt wśród męskich środków antykoncepcyjnych. W portfolio marki znajduje się aż 7 rodzajów prezerwatyw przeznaczonych dla obwodu penisa od 47 do 69 mm. Rozmiary prezerwatyw MY.SIZE PRO powstały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podczas seksu dla każdego mężczyzny. W końcu nie ma nic bardziej frustrującego podczas zbliżenia niż myślenie o zbyt ciasnej lub zbyt luźnej prezerwatywie. Odpowiednie dopasowanie prezerwatywy do członka jest gwarancją skuteczności przed nieplanowaną ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dobrane pod względem rozmiaru prezerwatywy zapewniają naturalne doznania i pozwalają czuć się pewnie podczas każdego rodzaju kontaktu seksualnego.

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Aplikacja pomiarowa dla prezerwatywy MY.SIZE PRO:

Zeskanuj kod QR i skorzystaj z innowacyjnej aplikacji pomiarowej aby idealnie dopasować rozmiar prezerwatywy. 

MY.SIZE PRO QR

Możesz też skorzystać z tradycyjnej miarki. Do pobranie: Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

MSP-47-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Cienkie
Grubość ścianek (w mikrometrach)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
47 mm (XS)
Długość prezerwatywy
165 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Przylegające – rozmiar XS
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (597.4k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: