Prezerwatywy MY.SIZE Pro 64 mm cienie, rozmiar XL - 10 szt.

Bezpieczny i udany seks można osiągnąć tylko przy odpowiednio dobranej i dopasowanej metodzie antykoncepcji. Prezerwatywy MY.SIZE PRO cechuje doskonałe dopasowanie do anatomicznego kształtu penisa oraz spotęgowanie doznań w sypialni, dlatego są one wybierane przez coraz większe grono mężczyzn. Już nie musisz wybierać między wygodą a skutecznością ochrony podczas stosunku, ponieważ prezerwatywy MY.SIZE PRO zapewniają obie te rzeczy jednocześnie.

MY. SIZE Pro 64 mm polecane do obwód penisa od 13 do 14 cm (w wzwodzie).

Informacje:

 cienkie - rozmiar XL

 średnica: 64 mm, długość: 223 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 do obwodu penisa 13 - 14 cm (w wzwodzie)

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 przyjazne dla Vegan

Wygoda w każdym rozmiarze.

To jedyne takie prezerwatywy dostępne na rynku, które gwarantują najwyższy poziom komfortu i wygodny sposób zakładania. Do wyboru są różne rozmiary prezerwatyw, w zależności od obwodu penisa. Mężczyźni obdarzeni większym członkiem z pewnością docenią prezerwatywy MY.SIZE PRO już od pierwszego stosunku. Komfort w sypialni to kluczowy czynnik, który pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym, dlatego tak ważne jest, aby źle dobrana prezerwatywa nie przeszkadzała w osiąganiu satysfakcji seksualnej. MY.SIZE PRO pozwolą osiągnąć idealne dopasowanie i zapewnią niczym niezakłóconą bliskość.

Co zawiera zestaw prezerwatyw?

Opakowanie zawiera 10 sztuk prezerwatyw MY.SIZE PRO w rozmiarze 64 mm. Najlepiej będą pasować do penisa o obwodzie od 13 do 14 cm w zwodzie. Wykonane są z naturalnej i trwałej gumy lateksowej o grubości ścianek 0,055 mm. Zewnętrzna część prezerwatywy pokryta jest środkiem nawilżającym, który ułatwia penetrację i poprawia jakość stosunku. Każda prezerwatywa zakończona jest zbiorniczkiem.

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Aplikacja pomiarowa dla prezerwatywy MY.SIZE PRO:

Zeskanuj kod QR i skorzystaj z innowacyjnej aplikacji pomiarowej aby idealnie dopasować rozmiar prezerwatywy. 

MY.SIZE PRO QR

Możesz też skorzystać z tradycyjnej miarki. Do pobranie: Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

MSP-64-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
64 mm (XL)
Długość prezerwatywy
223 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Duże – rozmiar XL
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (597.4k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: