Prezerwatywy MY.SIZE Pro 64 mm:

Kartonik 10 szt.

 

Bezpieczny i udany seks można osiągnąć tylko przy odpowiednio dobranej i dopasowanej metodzie antykoncepcji. Prezerwatywy MY.SIZE PRO cechuje doskonałe dopasowanie do anatomicznego kształtu penisa oraz spotęgowanie doznań w sypialni, dlatego są one wybierane przez coraz większe grono mężczyzn. Już nie musisz wybierać między wygodą a skutecznością ochrony podczas stosunku, ponieważ prezerwatywy MY.SIZE PRO zapewniają obie te rzeczy jednocześnie.

MY. SIZE Pro 64 mm polecane do obwód penisa od 13 do 14 cm (w wzwodzie).

 

Informacje:

cienkie - rozmiar XL

 średnica: 64 mm, długość: 223 mm, grubość ścianek: 0.055 mm

 do obwodu penisa 13 - 14 cm (w wzwodzie)

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 naturalna guma lateksowa

 zakończona zbiorniczkiem 

 przyjazne dla Vegan

Wygoda w każdym rozmiarze

To jedyne takie prezerwatywy dostępne na rynku, które gwarantują najwyższy poziom komfortu i wygodny sposób zakładania. Do wyboru są różne rozmiary prezerwatyw, w zależności od obwodu penisa. Mężczyźni obdarzeni większym członkiem z pewnością docenią prezerwatywy MY.SIZE PRO już od pierwszego stosunku. Komfort w sypialni to kluczowy czynnik, który pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym, dlatego tak ważne jest, aby źle dobrana prezerwatywa nie przeszkadzała w osiąganiu satysfakcji seksualnej. MY.SIZE PRO pozwolą osiągnąć idealne dopasowanie i zapewnią niczym niezakłóconą bliskość.

Co zawiera zestaw prezerwatyw?

Opakowanie zawiera 10 sztuk prezerwatyw MY.SIZE PRO w rozmiarze 64 mm. Najlepiej będą pasować do penisa o obwodzie od 13 do 14 cm w zwodzie. Wykonane są z naturalnej i trwałej gumy lateksowej o grubości ścianek 0,055 mm. Zewnętrzna część prezerwatywy pokryta jest środkiem nawilżającym, który ułatwia penetrację i poprawia jakość stosunku. Każda prezerwatywa zakończona jest zbiorniczkiem.

 

MY.SIZE PRO - tu każdy jest wyjątkowy:

Jest to jedyna marka na świecie, która oferuje aż 9 rozmiarów prezerwatyw. Swoją idealnie dopasowaną prezerwatywę możesz wybrać spośród takich rozmiarów jak: 45, 47, 49, 53, 57, 60, 64, 69, 72 mm.

Doskonała intensywność:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są teraz jeszcze cieńsze! Ścianki o szerokości 50-60μm, pozwalają na maksymalną bliskość podczas zbliżenia.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Najczęstszą przyczyną pęknięcia prezerwatywy, jest jej nieodpowiednie założenie. Nie z MY.SIZE PRO! Idealnie dopasowane prezerwatywy są bardzo łatwe w zakładaniu oraz bardzo wytrzymałe.

Delikatne dla skóry:

MY.SIZE PRO to prezerwatywy o niskiej zawartości alergenów i wolne od zanieczyszczeń. Do ich produkcji używa się specjalnego lateksu VYTEX zawierającego 90% mniej białek lateksowych, niż zwykły lateks.

Przyjemny zapach:

Innowacyjny Lateks VYTEX sprawia także, że zapach klasycznej prezerwatywy lateksowej został zredukowany do minimum.

Przyjazne dla Vegan:

Prezerwatywy MY.SIZE PRO są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Wysoka jakość:

Produkty MY.SIZE PRO są stale sprawdzane na wszystkich etapach produkcji. W pełni bezpieczne i zgodne z dyrektywą UE dotyczącą wyrobów medycznych 93/42/EWG. Stały rozwój procesu produkcyjnego i środki ochrony środowiska zgodne z ISO 14001. Dodatkowo w 2021 roku ponad 60 % energii potrzebnych do produkcji prezerwatyw pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

 

Do pobranie Miarka MY.SIZE PRO. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

 

Data ważności 2 – 4 lata.

Prezerwatywy posiadają certyfikat jakości CE oraz ISO.

4025838410643

Opis

Materiał prezerwatywy
Lateksowe
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometr)
55 µm
Rozmiar prezerwatywy
64 mm (XL)
Długość prezerwatywy
223 mm
Rodzaj prezerwatywy
Cienkie
Duże – rozmiar XL
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

Pliki do pobrania

Miarka MY.SIZE PRO

Dzięki miarce MY.SIZE PRO idealnie dopasujesz rozmiar prezerwatywy. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony).

Pliki do pobrania (817.01k)

16 innych produktów w tej samej kategorii: