• -4,00 zł

Prezerwatywy Unimil SKYN Large:

Kartonik 10 szt.

 

Unimil SKYN Large to ultracienkie prezerwatywy stworzone z myślą o osobach poszukujących spotęgowanych wrażeń, dla których klasyczne prezerwatywy okazują się zbyt ciasne. Wykonano je z przezroczystego poliizoprenu o nazwie Skynfeel, który umożliwia idealne dopasowanie do członka oraz spotęgowaną stymulację obojga partnerów.

Informacje:

 większy rozmiar

 nielateksowa prezerwatywa

 średnica: 56 mm, długość: 190 mm

 przezroczysta

 pokryte środkiem nawilżającym

 poliizopren

 zakończona zbiorniczkiem

 

Pełne bezpieczeństwo przy maksymalnym komforcie.

Delikatne i wyjątkowo cienkie prezerwatywy SKYN Large gwarantują bardzo naturalne przeżycia, nawet w przypadku większego rozmiaru członka. Dodatkowo zostały pokryte środkiem nawilżającym, który zapewnia optymalne nawilżenie podczas stosunku. Warto podkreślić, że poliizopren, z którego powstały nie wywołuje reakcji alergicznych czy podrażnień. Zastosowanie wspomnianego materiału sprawia również, że prezerwatywy Unimil SKYN Large są bardziej miękkie i znacznie przyjemniejsze w dotyku niż klasyczne kondomy lateksowe.

Oferta sklepu.

Unimil SKYN Large to pierwsze prezerwatywy z poliizoprenu w większym rozmiarze. Każdy z produktów został wykonany z przezroczystego materiału, który idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając odczucia porównywalne do zbliżenia bez zabezpieczenia. Pomimo swojej ultracienkiej konstrukcji prezerwatywy zapewniają oczywiście pełne bezpieczeństwo (zakończone są zbiorniczkiem na nasienie). Warto dodać, że prezerwatywy Unimil SKYN Large posiadają certyfikaty jakości CE oraz ISO. W naszej ofercie dostępne są w większych opakowaniach – kartonik zawiera 10 sztuk prezerwatyw. Ich średnica wynosi 56 mm, a długość 190 mm.

Data ważności produktu to ok. 3-4 lata.

SKY-LAR-10-1

Opis

Materiał prezerwatywy
Nielateksowe (Poliizopren)
Grubość ścianek
Standardowe
Grubość ścianek (w mikrometrach)
70 µm
Rozmiar prezerwatywy
56 mm (L)
Długość prezerwatywy
190 mm
Rodzaj prezerwatywy
Duże – rozmiar XL
Nielateksowe
Ilość prezerwatyw
10 szt.
Opakowanie
Kartoniki
Smak
Bezsmakowy
Kolor
Przeźroczysty

16 innych produktów w tej samej kategorii: