Na co zwracać uwagę, kupując prezerwatywy przez internet?

Zakupy internetowe – pokochała je już większość Polaków, zwłaszcza w trudnych czasach pandemii. Online kupujemy już nie tylko odzież, akcesoria czy sprzęty domowe, lecz także produkty spożywcze i artykuły dbające o nasze zdrowie intymne, w tym prezerwatywy. Na co zwrócić uwagę, zamawiając prezerwatywy przez internet?

prezerwatywy online

Po pierwsze bezpieczeństwo

W przypadku prezerwatyw niezwykle istotne jest, by były one sprowadzane z zaufanego źródła. To od warunków przechowywania, zaraz po sposobie ich użycia, zależy nasze bezpieczeństwo i skuteczność środka antykoncepcyjnego. Jeśli więc cokolwiek budzi nasze wątpliwości podczas odwiedzin danej strony internetowej, a firma posiada negatywne opinie, od razu powinien być to sygnał do przeniesienia naszych zakupów na inną witrynę.

Bezpiecznie, nie zawsze znaczy drogo

W psychologii bardzo często omawiany jest aspekt wpływu wyższej ceny produktu na wyobrażenia klienta na jego temat. Wyższa cena utożsamiana jest z wyższą jakością. Warto jednak pamiętać, że tanie prezerwatywy tego samego producenta, które na innej stronie posiadają wyższą cenę, to wciąż ten sam produkt, a okazje i promocje po prostu się zdarzają. Należy jedynie zweryfikować daną stronę, by nasze zakupy zagwarantowały nam pełnię bezpieczeństwa.

Smakowe, cienkie, lateksowe, a może opóźniające wytrysk?

Na rynku pojawia się coraz więcej rodzajów prezerwatyw, które mogą wnieść do naszej sypialni jeszcze dużo kolorytu. Nie warto więc kroczyć utartymi ścieżkami i zawsze wybierać te same modele, bo może się okazać, że trafimy na produkt, który spełni nasze oczekiwania w jeszcze większym stopniu, mimo że z poprzedniego byliśmy zadowoleni. Przed podjęciem decyzji powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytania: jakie są nasze oczekiwania względem prezerwatywy, jakie są nasze potrzeby i ewentualnie problemy pojawiające się podczas zbliżenia. Przy problemach z przedwczesnym wytryskiem warto zwrócić uwagę na prezerwatywy zawierające znieczulający miejscowo środek, który zmniejsza wrażliwość i skutecznie opóźnia wytrysk. Takie rozwiązania oferowane są na przykład w prezerwatywach Pasante Delay. Jeśli problem jest zupełnie odwrotny i pojawia się deficyt odczuć podczas zbliżenia, warto sięgnąć po cieńsze prezerwatywy, takie jak Durex Elite. Mimo swojej grubości, dzięki odpowiedniej budowie i elektronicznemu testowaniu, tak jak inne produkty marki odznaczają się wysoką skutecznością.

Różne rodzaje Durex pozwalają na inne eksperymenty. Dlatego oprócz wcześniej wspomnianych, wybrać można również modele prążkowane mające zapewnić jej większą przyjemność czy smakowe, które okażą się szczególnie przydatne podczas seksu oralnego. 

Satysfakcja ze zbliżenia dzięki prezerwatywie

Mimo że dzisiejszy rynek pozwala znaleźć w Internecie niemal wszystko, przed zakupami zawsze należy się upewnić co do bezpieczeństwa przeglądanej strony oraz opinii dotyczących firmy. Jeśli już znajdziemy bezpieczną stronę, nie ograniczajmy się. W aktywności seksualnej chodzi przede wszystkim o radość i przyjemność dlatego czasem warto postawić na rozwiązania, których jeszcze nie testowaliśmy i sięgnąć po inne prezerwatywy marki Durex czy Pasante. Takiej decyzji z pewnością nie będziemy żałować.

Durex - najchętniej kupowana marka prezerwatywy:

No products available in this feed.